Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 29.11.2019 21:02

Internauci do dziś spierają się o twarz Agnieszki Radwańskiej. „Co ona ze sobą zrobiła?”

instagram.com/aradwanska

Twarz Agnieszki Radwańskiej jakiś czas temu wywołała spore kontrowersje, kiedy razem z mężem pojawiła się w 2018 roku w Pytaniu na Śniadanie. Tenisistka opowiedziała o zakończeniu kariery, jednak nie to wzbudziło zainteresowanie jej wielbicieli, a jej odmieniony wygląd. Wśród licznych komentarzy pojawiły się również te mniej przychylne: co ona zrobiła z twarzą, możemy przeczytać na Facebooku programu. Do dziś internauci spierają się, czy gwiazda sportu faktycznie poprawiała sobie urodę.

Agnieszka Radwańska wraz z mężem, Piotrem Celtem, gościła niedawno w programie Pytanie na Śniadanie. Tenisistka podsumowała swoją karierę, jednak telewidzowie skupili się zupełnie na czymś inny. Wielbiciele tenisistki zwrócili uwagę na to, jak jej twarz zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Niektórzy z nich dosadnie krytykowali Agnieszkę Radwańską za ingerencję w urodę. Pojawiły się liczne głosy krytyki.

Agnieszka Radwańska w ogniu krytyki

Z pewnością z biegiem lat wygląd tenisistki (zwłaszcza twarz) uległ zmianie. Najbardziej dociekliwi widzowie próbowali znaleźć przyczynę metamorfozy i sugerowali, że kobieta z pewnością poddała się zabiegom chirurgicznym i korzystała z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Co ona zrobiła z twarzą???? Wygląda tak sztucznie ani nie może się uśmiechnąć i z mówieniem też nie jest za dobrze – możemy przeczytać komentarz widza programu na oficjalnej stronie Pytanie na Śniadanie.

Internauci nie szczędzili gorzkich słów pod adresem gwiazdy sportu i sugerowali, że nie przypomina siebie sprzed kilku lat. Niezależnie od tego, czy Agnieszka Radwańska poddawała się zabiegom upiększającym, nie powinno być to głównym temat dyskusji. Jest to jej prywatna sprawa i nikt nie powinien krytykować jej wyglądu.

Twarz Agnieszki Radwańskiej w ogniu krytyki

Niestety internauci dosadnie ocenili sportsmenkę, a jej wygląd był głównym przedmiotem dyskusji na oficjalnej stronie programu Pytanie na Śniadanie na Facebooku:

– Niech ta Pani zaprzestanie ingerować w twarz…robi się pomału karykaturą samej siebie. Szok że młode PRZECIEŻ kobiety robią sobie krzywdę na własne życzenie – napisał jeden z widzów Pytania na Śniadanie na oficjalnym profilu programu na Facebooku (pisownia oryginalna).

Jak sądzicie, czy Agnieszka Radwańska powinna być oceniana na podstawie wyglądu? Naszym zdaniem lepiej byłby skupić się na jej osiągnięciach zawodowych i zrezygnować z negatywnych komentarzy na temat wyglądu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

twarz

Agnieszka Radwańska pojawiła się w studio programu Pytanie na Śniadanie.

agnieszka radwańska

To zdjęcie wzbudziło spore zainteresowanie. Jak wam się podoba?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sławek Uniatowski pokazał odważne zdjęcie. Fanki oszalały: „Przez ciebie nie zasnę”
  2. Co studiował Michał Szpak? Gwiazdor nie jest tylko piosenkarzem, wielkie zaskoczenie
  3. Mama Agnieszki Kaczorowskiej była jej światem, gdy zabrakło ojca. Kim jest Anna Bugajska?
  4. Azja Express odmieniło życie Hanny Lis. „Miałam ochotę spakować plecak i wrócić do Azji”
  5. Szczeniak chciał wejść na kanapę, ale pan mu nie pozwalał. To, co zrobił, rozczula do łez

źródło: msn.com