Twarz tej kobiety sprawia, że wszyscy mają ją za staruszkę. Już niedługo po urodzeniu było wiadomo, że jej życie nie będzie łatwe, a kiedy jej ojciec usłyszał diagnozę, zrobił coś niewybaczalnego. Przez rzadką chorobę ludziom trudno uwierzyć w jej prawdziwy wiek. Udało jej się jednak zaskoczyć nawet lekarzy!

Twarz pewnej kobiety sugeruje, że może już mieć wnuki. Tak naprawdę jest dużo młodsza, ale przez rzadką chorobę trudno rozpoznać jej prawdziwy wiek. Przez lata była ofiarą okrutnych żartów, a matka bała się, że córka umrze jako nastolatka. Udowodniła wszystkim, że mimo rzadkiego schorzenia może prowadzić normalne życie.

Twarz kobiety wygląda staro

Catherine urodziła się z rzadką i nieuleczalną chorobą Hutchinsona-Gilforda. Przypadłość zwana progerią czy przedwczesną starością charakteryzuje się przyspieszonym procesem starzenia. Kiedy jej ojciec poznał diagnozę, porzucił rodzinę i zerwał z nią wszelkie kontakty. Matka samotnie wychowywała dziewczynkę, która musiała mierzyć się z wyzwiskami z ust rówieśników.

twarz
webniusy.com

Lekarze przewidywali, że Catherine umrze jako nastolatka. Osoby z progerią średnio dożywają 13 lat. Ona jednak czuła się całkiem dobrze, znalazła kochającego męża i dziś jest 24-letnią mamą. Jeden z jej synów odziedziczył chorobę.

Przedwczesna starość

Catherine stara się, aby jej syn nie odczuwał, że jest chory. Martwi się jednak o jego przyszłość, bo doskonale pamięta, jak była traktowana w szkole. Osób cierpiących na przedwczesną starość na świecie jest jedynie garstka, to zaledwie około 250 osób. Niestety, medycyna nie zna możliwości leczenia tej choroby.

Kiedy można zauważyć przedwczesną starość? Przedwczesną starość można zauważyć w okolicach drugiego roku życia. Widać wtedy zmiany w stanie skóry, wypadające włosy, zapadnięte policzki czy większą głowę. W ciągu roku ciała osób z progerią starzeją się nawet o 10 lat. Chorzy zwykle umierają wskutek udaru lub zawału.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

twarz
webniusy.com

Catherine zawsze wyróżniała się tłumu. Jako mała dziewczynka miała starczą twarz.

twarz
webniusy.com

Lekarze nie wiedzą, jak udało jej się przeżyć ponad 20 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Black Week w Biedronce. Klientów czekają ogromne obniżki cen
  2. Małżeństwo rozwiodło się… 3 minuty po ślubie. Wszystko przez jeden komentarz męża
  3. Staruszek nie mógł poradzić sobie z drobnymi przy kasie. Gest kasjerki przywraca wiarę w ludzi
  4. Filmy z Cameron Diaz. 6 najlepszych filmów ze znaną gwiazdą Hollywood
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułWiesz, do czego służy kolorowa część korka? Ma ukryte zastosowanie
Następny artykuł3 znaki zodiaku, które urodziły się pod szczęśliwą datą. To niezwykłe osoby
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.