Twoja Twarz Brzmi Znajomo od lat wzbudza wielkie zainteresowanie wśród widzów, którzy tłumnie gromadzą się przed telewizorami. W najbliższym odcinku, który odbędzie się już w sobotę w Telewizji Polsat, Elżbieta Romanowska wystąpi jako Ewa Farna! Gwiazda zaśpiewa popularny utwór Bumerang. Zapowiada się obiecująco!

W marcu rozpoczęła się jedenasta edycja hitowej produkcji Telewizji Polsat — Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po raz kolejny uczestnicy zmierzą się z największymi przebojami wielu gwiazd. Jedną z uczestniczek, która ma wielkie szanse na wygraną, jest popularna aktorka — Elżbieta Romanowska. 

Elżbieta Romanowska jako Ewa Farna

Elżbieta Romanowska wygrała ostatni odcinek muzycznego show, brawurowo wcieliła się w rolę Missy Elliot odtwarzając utwór Lose Control. Jej występ był szeroko komentowany w mediach społecznościowych, a publiczność w programie oklaskiwała ją na stojąco. W najbliższą sobotę Ela przeistoczy się w popularną piosenkarkę o czeskich korzeniach, Ewę Farną. Czy ponownie wygra odcinek? 

Charakteryzatorzy stanęli na wysokości zadania, ponieważ Ela wygląda jak wierna kopia Ewy! Trzeba przyznać, że to wielkie wyzwanie stworzyć postać od zera. Równie wymagające jest uwiarygodnienie swojej roli. Aktorka z pewnością da z siebie wszystko!

Elżbieta Romanowska zyskała sympatię widzów rolą Joli w uwielbianym przez widzów serialu Ranczo. Teraz możemy podziwiać jej talent zarówno w Barwach Szczęścia, a także w W rytmie serca. W pierwszym odcinku aktorka wystąpiła jako Krzysztof Cugowski. W drugim odcinku zachwyciła wszystkich wykonaniem Lose Control Missy Elliot. Tym razem zaprezentuje się publiczności jako Ewa Farna. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to popularne show muzyczne, w którym ośmioro uczestników wciela się w największe gwiazdy piosenki — zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Po wielu godzinach prób wokalnych i tanecznych, czasochłonnej i żmudnej charakteryzacji pojawiają się przed jury, by zaprezentować się w zupełnie nowej odsłonie. Punkty przyznaje jury, a także uczestnicy programu. W każdym odcinku zwycięzca otrzymuje czek, który przekazuje na wybrany cel charytatywny. 

Kiedy będziemy mogli obejrzeć występ Eli, a także jej rywali? Najnowszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w najbliższą sobotę 16 marca o 22:15 w Polsacie.

ZOBACZ ZWIASTUN WYSTĘPU:

 Zobaczcie fragment występu Elżbiety Romanowskiej!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSerial „Czarnobyl” z gwiazdorską obsadą już niedługo w HBO. Mamy zwiastun! [WIDEO]
Następny artykułMarcelina Zawadzka pokazała zdjęcie w odważnej stylizacji. Odsłoniła biust i długie nogi