Program „Twoja twarz brzmi znajomo” nieustannie zaskakuje fanów nieoczekiwanymi zwrotami akcji i świetnymi występami uczestników. Tym razem uwaga wszystkich skupiona była na Januszu Radku i jego niesamowitym wykonie piosenki disco polo.

Muzyk miał przed sobą nie lada wyzwanie. Uczestnik programu rozrywkowego Polsatu miał za zadanie wcielić się w postać Radka Liszewskiego z zespołu Weekend. Jak wokalista poradził sobie na scenie?

„Twoja twarz brzmi znajomo”: Janusz Radek wcielił się w wokalistę disco polo

Uczestnik uwielbianego przez widzów programu wcielił się w dzisiejszym odcinku show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w postać popularnego wokalisty disco polo Radka Liszewskiego, czyli lidera zespołu Weekend.

Wydawać by się mogło, że muzyka, którą zajmuje się gwiazdor na co dzień i disco polo to dwa tak odrębne światy, że Janusz Radek nie poradzi sobie ze swoim zadaniem. Szybko jednak okazało się, że uczestnik programu jest nie tylko wybitnym wokalistą, ale też świetnym aktorem i rewelacyjnie poradził sobie z występem.

Janusz Radek zachwycił publiczność w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Janusz Radek wystąpił na scenie z kultową piosenką „Za każdą chwilę z Tobą” i od razu porwał wszystkich zgromadzonych w studiu do wspólnej zabawy. Co ciekawe, obojętni nie pozostali także jurorzy, którzy nagrodzili uczestnika owacjami na stojąco.

– Ja nie wiem, czy disco polo się tak rozwinęło, czy ja się zwinęłam. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wykonania – skomentowała występ Małgorzata Walewska.

Muzyka pochwalił również Robert Janowski, który stwierdził, że Janusz Radek był po prostu świetny. Innego zdania był natomiast Michał Wiśniewski, który stwierdził, że uczestnik bardziej niż Radka Liszewskiego przypominał mu Zenka Martyniuka.

– Przebijał mi się strasznie Zenek. Nie było tego naturalizmu, który jest w disco-polo – wypowiedział się Michał Wiśniewski.

Co ciekawe, wśród publiczności pojawił się również sam Radek Liszewski, który nie krył swojego zachwytu na widok muzyka wykonującego jego utwór w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Gwiazdor podziękował za to wykonanie i wspólnie z Januszem Radkiem zaśpiewał fragment swojego utworu na scenie.

– Niezwykle cieszy mnie, że taka postać jak Ty wykonuje moje piosenki powiedział zachwycony Radej Liszewski z zespołu Weekend.

Ostatecznie w dzisiejszej rywalizacji zwyciężył Michał Milowicz, który wcielił się w rolę Tilla Lindemanna z zespołu Rammstein.

Zobacz cały występ:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.