Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” niemal od samego początku. Widzowie lubią ją za klasę oraz sympatię, z jaką traktuje uczestników. Teraz media donoszą, że gwiazda może odejść z show.

Program Polsatu emitowany jest nieprzerwanie od 2004 roku. Doczekał się już szesnastu serii — Skrzynecka zasiadła na fotelu jurorskim od drugiej. Czy 16. okaże się ostatnią z jej udziałem?

Katarzyna Skrzynecka odchodzi z „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Gwiazda brała udział w pierwszej edycji „TTBZ” jako uczestniczka. Wygrała ją, a jej występy okazały się tak spektakularne, że zaproponowano jej dalszy udział w programie — ale już na stanowisku jurorki.

Skrzynecka bezbłędnie odegrała na scenie role Tiny Turner, Tatiany Okupnik, Madonny, Shakiry czy Pink. Doświadczenie uczestniczki pozwoliło jej jako jurorce podejść do trudności, jakie napotykali zawodnicy, z empatią i zrozumieniem.

Po siedmiu latach na fotelu jurorskim gwiazda podobno czuje się już zmęczona pracą na planie. Doniósł o tym portal Super Express, powołując się na anonimowego informatora. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie — czytamy jego wypowiedź.

Okazuje się, że gwiazda wyjątkowo źle zniosła sytuację, w której nagrania zostały przesunięte o tydzień, musiała więc przez to przerwać urlop we Włoszech i „przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny”.

Do zostania w programie miała ją namówić sama Nina Terentiew. Czy Katarzyna Skrzynecka zostanie w „TTBZ” w 17. edycji? Portal WirtualneMedia.pl poinformował w kwietniu, że w jesiennej serii zobaczymy Michała Wiśniewskiego i Małgorzatę Walewską. Sytuacja Katarzyny Skrzyneckiej oraz Krzysztofa Cugowskiego jest, póki co, nieznana.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Źródło: WirtualneMedia.pl, SuperExpress

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Czy Małgorzata Tomaszewska jest samotną matką? Odpowiedziała na uszczypliwy komentarz  
  2. Mało kto zauważył, co stało się podczas występu Krystiana Ochmana. Było o włos od kompromitacji  
  3. Bardzo smutne wieści o stanie zdrowia Jana Nowickiego. Dramat rozgrywa się w domowym zaciszu