Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: nie do wiary, kto trafił do show Polsatu. Była gwiazda TVP ma ogromne szanse na wygraną
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 07.07.2021 15:37

,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: nie do wiary, kto trafił do show Polsatu. Była gwiazda TVP ma ogromne szanse na wygraną

polsat
Fot. materiały prasowe

Już niedługo nowa edycja programu Twoja twarz brzmi znajomo. Jak udało się dowiedzieć Pomponikowi, jednym z uczestników show ma być Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo to kultowy program Polsatu. Jak spekulują media, kolejnym uczestnikiem show, obok Basi Kurdej-Szatan ma być Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo – Robert Janowski w obsadzie

Twoja twarz brzmi znajomo to jeden z najbardziej popularnych programów muzycznych w telewizji. Niedawno produkcja zdradziła nazwisko pierwszej gwiazdy, która wystąpi w jesiennej edycji. Okazała się nią Barbara Kurdej-Szatan.

Teraz, jak udało się ustalić portalowi Pomponik.pl, wygląda na to, że kolejnym z uczestników będzie Robert Janowski. Aktor i wokalista, który najbardziej kojarzony jest z roli prowadzącego programu Jaka to melodia (który prowadził do 2018 roku), z pewnością wspaniale zaprezentuje swój talent.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Robert Janowski jest świetnym wokalistą, o czym wiele osób zapomniało, gdy widzieli go głównie w roli prowadzącego. Teraz ma szansę przypomnieć widzom o swoim talencie. Już można zdradzić, że nieraz zaskoczy – również talentem aktorskim – zdradziła redakcji Pomponika osoba z produkcji programu.

Gratulujemy panu Robertowi i już nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy go na scenie!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Karina Zachara nie żyje. Dziennikarka zmarła na nowotwór
  2. Agata Duda zachwyciła strojem podczas objazdu Polski z mężem
  3. Nie żyje znany polski artysta Edward Król

Źródło: Pomponik