Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Nagle na scenę wparowała była żona Wiśniewskiego. Zrobiło się niezręcznie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.04.2022 22:40

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Nagle na scenę wparowała była żona Wiśniewskiego. Zrobiło się niezręcznie

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Kadr z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, prod. Endemol Shine Polska

W najnowszym odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Patryk Cebulski wcielił się w Michała Wiśniewskiego. Podczas występu dołączyła do niego była żona artysty, Ania Świątczak.

Dopiero co zaczął się kolejny odcinek rozrywkowego programu Polsatu, a emocje już wcisnęły widzów w kanapy. Na scenie pojawił się jeden z uczestników w charakteryzacji upodabniającej go do jurora, Michała Wiśniewskiego.

Podczas występu dołączyła do niego niezapowiedzianie Ania Świątczak, aby zaśpiewać hit zespołu „Kochaj mnie kochaj”. Jury i widzowie byli pod ogromnym wrażeniem.

Występ Patryka Cebulskiego zaskoczył jurorów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Pokaz jednego z uczestników pozostawił niezwykłe wrażenie na widzach programu, gdy na scenie do aktora dołączyła Ania Świątczak, była wokalistka zespołu „Ich Troje” oraz trzecia żona jurora, Michała Wiśniewskiego.

Po zakończonym występie Piotr Gąsowski skomplementował piosenkarkę, mówiąc, że pomimo upływu lat zupełnie się nie zmieniła. Następnie zwrócił się do jurora „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Gdzie ty miałeś oczy człowieku? — zapytał prowadzący.

O samym występie uczestnika wypowiedzieli się jurorzy, zaczynając od Małgorzaty Walewskiej. Śpiewaczka operowa pogratulowała artyście zmierzenia się z tym wyzwaniem, chociaż przyznaje, że Michał Wiśniewski nie jest wybitnym wokalistą.

Faktycznie Michał Wiśniewski może nie jest wybitnym wokalistą, natomiast jest specjalistą od emocji. […] On ma serce na dłoni — skomentowała jurorka.

Lider zespołu „Ich Troje” był pod wrażeniem występu uczestnika, który miał dodatkowy stres związany z przedstawieniem swojej wersji artysty przed nim samym. Muzyk zaproponował nawet, aby Patryk Cebulski stanął wraz z nim na scenie podczas jednego z koncertów.

Myślę, że będziesz mógł to powtórzyć kiedyś na koncercie ze mną po prostu wyjść i zaśpiewać to na żywca, bo ten kawałek cieszy się naprawdę wielkim uznaniem publiczności. […] Zrobimy to! — zapowiedział muzyk.

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu
2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął
3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło