Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Robert Koszucki był Misterem Polski! Znany aktor, uczestnik kolejnej edycji widowiska Polsatu, w młodości wziął udział w konkursie piękności. Co wygrał? Nie uwierzycie. Zobaczcie, jaki był z niego przystojniak!

Uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma za sobą ogromny sukces! Dziś znamy go jako aktora, ale kiedyś próbował swoich sił w modelingu. Udało mu się zdobyć jeden z najbardziej pożądanych tytułów. Wiedzieliście o tym? Jesteśmy ciekawi, czy udałoby się wam go rozpoznać!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Robert Koszucki został Misterem Polski

Widzowie TVP doskonale znają go z roli doktora Konicy, z serialu Na dobre i na złe. Wziął także udział w siódmej edycji Tańca z gwiazdami. W przeszłości odniósł znaczący sukces, o którym wiele osób nie ma pojęcia. Robert Koszucki został Misterem Polski 1997!

-Zwycięstwo w tym konkursie dodało mi na starcie pewności siebie na scenie i pewnie częściowo przygotowało do studiów teatralnych — mówił o udziale w konkursie na mistera Polski, w Tańcu z gwiazdami.

Aktor zdradził też, jaką nagrodę otrzymał za wygraną konkursu piękności. Poza statuetką dostał też… szampana, kolorowy telewizor i tysiąc dolarów! Rok po wygranej Robert reprezentował Polskę w wyborach Mister World, jednak nie udało mu się dostać do finału.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Robert Koszucki: czym się zajmował?

Udział w konkursie wziął będąc studentem Akademii Wychowania Fizycznego. Zrezygnował jednak ze sportowej kariery i ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W 2002 roku zadebiutował na ekranie Polsatu, pojawiając się w bijącym niegdyś rekordy popularności serialu Samo życie. Rok później zagrał w Fali zbrodni, a w 2007 roku widzowie TVP poznali go jako doktora Konicę z serialu Na dobre i na złe. Jego rola została nieco zmniejszona, jednak przystojny lekarz pojawi się już w kolejnym sezonie. Na Instagramie aktor pokazał kilka zdjęć z planu.

Robert Koszucki pojawiał się na deskach teatrów we Wrocławiu, Krakowie czy Warszawie. Niedawno został przedstawiony, jako kolejny uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W show Polsatu pojawią się także: Łukasz Zagrobelny, Ewelina Ruckgaber oraz Emilia Komarnicka-Klynstra, koleżanka Rafała z planu Na dobre i na złe!

ZOBACZ ZDJĘCIA RAFAŁA KOSZUCKIEGO:

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO
instagram.com/robert.koszucki

Robert Koszucki to aktor znany widzom popularnych seriali.

twoja twarz brzmi znajomo
materiały prasowe

Mało kto wie, że ma na koncie statuetkę Mistera Polski!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Wałęsa naprawdę nazywa się inaczej. Imię pierwszej damy nierzadko sprawiało jej kłopoty
  2. Małgorzata Rożniatowska przeszła spektakularną metamorfozę. Kisielowa z „M jak Miłość” wygląda fenomenalnie
  3. Szczere wyznanie Agnieszki Włodarczyk „Bywają takie chwile, kiedy jestem wściekła patrząc na zakochane pary”
  4. Nie żyje gwiazdor „Facetów w Czerni”. Rip Torn miał 88 lat
  5. Modelka zaręczyła się ze swoją dziewczyną? Internet oszalał na punkcie Cary Delevingne i Ashley Benson

Źródło: plejada.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.