Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiśniewski zamarł razem z publicznością. Na widok Milowicza wszystkim opadły szczęki
Michał Fitz
Michał Fitz 15.10.2022 12:38

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Wiśniewski zamarł razem z publicznością. Na widok Milowicza wszystkim opadły szczęki

Michał Wiśniewski
TRICOLORS/East News

Trwa już 17. edycja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Uczestnicy zawsze z biegiem sezonu rozkręcają się z występami i podobnie jest tym razem. Niewykluczone jednak, że już mamy za sobą najbardziej imponujący wykon tej edycji. Jego autorem jest Michał Milowicz.

Aktor miał do wykonania niełatwe zadanie, a stanął na jego wysokości. Do tego stopnia, że cała reszta uczestników bawiła się w trakcie jego koncertu, a jurorzy nie mogli przestać się nim zachwycać.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Michał Milowicz zachwycił

Popularny aktor musiał bowiem wcielić się w wokalistę zespołu „Rammstein”, Tilla Lindemanna. Niemiecka kapela znana jest z bardzo mocnych brzmień i nietypowych stylizacji scenicznych. Milowicz wyszedł więc do występu w ekstrawaganckim, skórzanym wdzianku, a na jego twarzy widniał chaotyczny makijaż.

Wygląd był jednak ułamkiem całego show. Największe wrażenie na wszystkich zebranych zrobił śpiew Milowicza. Ten bowiem idealnie oddał zachrypnięty, ale potężny i wręcz groźny wokal Lindemanna.

Michał Wiśniewski był pod takim wrażeniem, że jeszcze w trakcie występu zachowywał się niczym fan kapeli stojący w pierwszym rzędzie pod sceną. Później nie mógł się swojego imiennika nachwalić. Podkreślił, że Milowicz posługiwał się świetnym, niemal naturalnie brzmiącym niemieckim, a dodatkowo kapitalnie oddał całą moc Lindemanna.

Mało tego, nawet najbardziej merytoryczna i surowa z ekipy jurorskiej Małgorzata Walewska go pochwaliła. Stwierdziła wręcz, że tym występem Milowicz skradł jej serce. Zachwyty jurorów przełożyły się na to, że aktor ostatecznie wygrał cały odcinek.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Kim jeszcze był Michał Milowicz?

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy występ Milowicza w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, o którym jest głośno. Wcześniej szerokim echem w sieci odbił się jego wykon w roli Krzysztofa Cugowskiego.

Wtedy jednak opinie były różne. Występ Milowicza był bowiem bardzo efektowny i dostarczył wiele rozrywki, ale można było stwierdzić, że przedstawił on karykaturę Cugowskiego. Jurorzy zwrócili mu uwagę na to, że przesadzał z gestami i pewną manierą w śpiewie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem

Źródło: telemagazyn.pl