Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: wpadka Piotra Gąsowskiego. Nazwał uczestniczkę imieniem nowej żony jej byłego
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 09.05.2021 00:32

,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: wpadka Piotra Gąsowskiego. Nazwał uczestniczkę imieniem nowej żony jej byłego

Piotr Gąsowski
fot. TRICOLORS/East News

Kolejna wpadka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tym razem w internecie zawrzało po tym, jak Piotr Gąsowski pomylił imię uczestniczki.

„Twoja twarz brzmi znajomo” już kolejnym raz staje się przyczyną nie lada afery, która rozgorzała w internecie. Do tej pory największe zarzuty co do programu pojawiały się w momencie, kiedy uczestnicy o białej skórze byli upodabniani do czarnoskórych wykonawców.

Jednak tym razem chodzi o błąd, który popełnił gospodarz show, czyli Piotr Gąsowski. Aktor pomylił imię jednej z uczestniczek i zwrócił się do niej imieniem nowej żony jej byłego męża.

Wpadka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

Maja Hyży zasłynęła dzięki udziałowi w programie „X-factor”, gdzie wystąpiła wraz ze swoim mężem. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i po zakończeniu ich przygody z muzycznych talent show, małżeństwo się rozstało.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w polskich mediach i niestety relacje byłych małżonków nie są na najlepszym poziomie. Maja Hyży oskarżyła wręcz byłego już męża, że utrudnia jej życie.

Natomiast Grzegorz Hyży twierdzi, że jego była żona nasłała na jego i rodzinę internetowych hejterów. Co więcej, teraz ich trudna sytuacja została jeszcze tylko zaogniona przez wpadkę Gąsowskiego.

Wszystko dlatego, że prowadzący programu „Twoja twarz brzmi znajomo” zwrócił się do Mai Hyży używając imienia… Agnieszka, czyli tego samego, które nosi aktualna partnerka jej byłego męża.

Po wpadce w programie w internecie aż zawrzało, a internauci nie pozostawili na Piotrze Gąsowskim ani jednej suchej nitki.

GĄS, ale wstyd! Imieniem obecnej żony byłego męża, z którym ma się kosę… Wstyd, Piotrze – pisze jeden z internautów.

Nie da się ukryć, że wpadka Piotra Gąsowskiego była bardzo nie na miejscu biorąc pod uwagę konflikt pomiędzy byłymi małżonkami. Co ciekawe Piotr Gąsowski odpowiedział na komentarze internautów i jak sam stwierdził, to on poprosił, aby nie wycinać jego pomyłki z programu.

Osobiście prosiłem, żeby tego nie wycięli […] Uważam, że każdy z nas ma prawo się pomylić. Ja nie pomyliłem Mai z TĄ Agnieszką. Tylko cały czas w trakcie programu rozmawiałem z Agnieszką. Inną Agnieszką – stwierdził Piotr Gąsowski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: RMF FM