Twoja Twarz Brzmi Znajomo: uczestnik programu zmagał się z depresją. Wokalista w jednym z wywiadów przyznał, że przeszedł poważny kryzys: Nie wychodziłem z domu. To był dla mnie ciężki czas. Nie obyło się bez pomocy specjalistów. Jak sobie poradził i co u niego słychać?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Łukasz Zagrobelny, wykonawca hitów Nie kłam, że kochasz mnie i Życie na czekanie opowiedział o swojej chorobie. Depresja wpłynęła na jego ogromne plany zawodowe. Po wydaniu drugiej płyty na dłuższy czas zniknął ze sceny, aby skupić się na własnym zdrowiu. Jak Łukasz Zagrobelny walczył z depresją?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Łukasz Zagrobelny cierpiał na depresję

W programie Uwaga! TVN piosenkarz przyznał, że ciągłe przebywanie w trasie koncertowej oraz problemy w życiu prywatnym spowodowały, że jego samopoczucie zaczęło się pogarszać. Przestał wychodzić z domu, nie miał na nic ochoty, miał poczucie, że wszystko, co najlepsze, jest już za nim.

-Ciągle było zainteresowanie tym, co robię. Do tego napatoczyły się prywatne zawijańce życiowe. Nie wychodziłem z domu — mówił w programie.

Wszystko to sprawiło, że Łukasz Zagrobelny musiał udać się do specjalisty. Zdiagnozowano u niego depresję, wdrożono leczenie środkami farmakologicznymi i psychoterapię.

Łukasz Zagrobelny: życie po depresji

Jeszcze w 2012 roku w rozmowie z Vivą mówił, że bał się posądzenia o chorobę psychiczną. Zdawał sobie sprawę, że wiele osób w podobnej sytuacji po prostu milczy, nie chcąc narażać się na utratę wizerunku.

Jak czuje się Łukasz Zagrobelny? Dziś gwiazdor uważa, że okres walki z chorobą był trudny, ale jest już za nim. Podkreśla, że wbrew pozorom tamte wydarzenia bardzo go wzmocniły. Po wyjściu z depresji zaczął występować w musicalach, między innymi w słynnym Teatrze Roma. Zdaniem Wojciecha Kępczyńskiego, dyrektora teatru, musicale dodają Łukaszowi ogromnej wiary w siebie. Jesienią tego roku artysta spróbuje swoich sił w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

ZOBACZ ZDJĘCIA ŁUKASZA ZAGROBELNEGO:

twoja twarz brzmi znajomo
instagram.com/lukasz_zagrobelny

Łukasz Zagrobelny opowiedział o swoich zmaganiach z depresją.

Twoja twarz brzmi znajomo
instagram.com/lukasz_zagrobelny

Piosenkarz zgłosił się po pomoc specjalistów.

 1. ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski chce wrócić do Dominiki Tajner? Gwiazdor zdobył się na zaskakujące wyzwanie
  2. Zarobki 30-letniej gwiazdy są astronomiczne. Niedługo może zostać miliarderką
  3. Dominika Gwit pojechała z mamą na Śląsk. Powód tej wyprawy jest przeuroczy
  4. Kinga Rusin może być dumna z córki! Iga Lis doceniona przez prestiżowy serwis „Politico”
  5. Młodziutka gwiazda „Rodzinki.pl” w ogniu krytyki. Pokazała odważne zdjęcie

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl