Tygrysy, które niedawno w krytycznym stanie trafiły do poznańskiego zoo, wciąż potrzebują pomocy. Zwierzęta ocalone na polsko-białoruskiej granicy były przewożone w koszmarnych warunkach i ledwo uszły z życiem. Wiadomo, że miały trafić do Rosji, ale gdyby nie zatrzymanie transportu, nie dotarłyby do celu żywe. Teraz potrzebne są pieniądze na leczenie i utworzenie azylu.

Ogród zoologiczny w Poznaniu dokłada wszelkich starań, aby tygrysy doszły do siebie. Z dnia na dzień ich stan się poprawia, co jest olbrzymim sukcesem pracowników zoo i weterynarzy. Aby te i inne dzikie zwierzęta w przyszłości mogły liczyć na fachową i szybką pomoc, została utworzona specjalna zbiórka.

Tygrysy: zbiórka na azyl

Teraz wszyscy możemy pomóc tygrysom z poznańskiego zoo. Zwierzęta spędziły wiele dni w ciasnych klatkach, bez dostępu do wody i jedzenia. Liczy się każda złotówka, dzięki której będzie mógł powstać azyl dla zwierzaków. Konieczne są też fundusze na leczenie i zapewnienie im odpowiedniego pokarmu. Powstała oficjalna zbiórka zarządzona przez dyrekcję ogrodu zoologicznego.

tygrysy
facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site-1475315479348773

Merida Waleczna, Toph, Gogh, Softi, Kan, Samson i Aqua to imiona tygrysów, które zostały uratowane z transportu zagrażającego im życiu. Dostały już podstawową pomoc, ale wciąż potrzebne są ogromne pieniądze, dzięki którym będą mogły odzyskać zdrowie. Aby w przyszłości inne zwierzęta również mogły liczyć na opiekę, pracownicy zoo chcą utworzyć specjalny azyl. Dzięki takiemu miejscu zagrożone gatunki dostaną szansę na życie.

Zbiórkę można wesprzeć klikając TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Buldog po raz pierwszy widzi swoje odbicie w lustrze. Jego reakcja jest zaskakująca
  3. Mówienie do kota jest zdrowe? Naukowcy udowodnili dlaczego warto rozmawiać z kotem
  4. Otyły beagle ważył prawie 40 kg. Właściciele robią co mogą, by pomóc mu wrócić do zdrowia
  5. W parku znaleźli bezpańskiego szczeniaka. Miał na sobie wielki napis, który ich przeraził
  6. Filmik zdobywa setki tysięcy wyświetleń, cały świat się zachwyca. Pies nauczył się mówić dwa słowa, właściciel nagrał
Poprzedni artykułZnalazł list w pokoju swojej zmarłej córki. Nastolatka ukryła go za swoim lustrem
Następny artykułNajlepsze torebki na wesele. Postaw na modny i funkcjonalny minimalizm
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.