Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach
Michał Fitz
Michał Fitz 02.06.2023 12:20

Tyle w TVP zarabia Łukasz Nowicki. Wielu może tylko pomarzyć o takich pieniądzach

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF

Łukasz Nowicki jest jednym z najbardziej lubianych prowadzących programu “Pytanie na śniadanie”. Poza pracą nad tym show realizuje także wiele innych projektów, dzięki którym naprawdę przyzwoicie zarabia. O jak dużych stawkach mowa?

Portal “Shownews” oszacował potencjalne wynagrodzenia, które może otrzymywać prezenter. A to i tak nie wszystko.

Ile Łukasz Nowicki zarabia w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” jest jednym z najchętniej oglądanych programów w całym kraju, więc nie można się dziwić, że prezenterzy są do tego współmiernie wynagradzani. Wspomniane wyżej źródło twierdzi, że jeden sezon śniadaniówki gwarantuje zarobek rzędu około 100 tysięcy złotych!

To oczywiście kwota szacunkowa, a umowy poszczególnych prezenterów i prezenterek pewnie różnią się między sobą. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Łukasz Nowicki jest w tym zawodzie już osobą bardzo doświadczoną, na pewno może liczyć na większą stawkę.

„Co mówimy, jak się przewrócimy?” Uczestnik „Familiady” zaszokował odpowiedzią nawet prowadzącego. Ledwo wytrzymał

Jak jeszcze zarabia Łukasz Nowicki?

Nowicki nie prowadzi tylko “Pytania na śniadanie”, ale także, chociażby show “Postaw na milion”. Jeden sezon tego programu ma gwarantować mu podobne zarobki do tych, które dostaje w śniadaniówce. Poza tym prowadzi własny podcast, który też może generować mu zyski, choć oczywiście odpowiednio mniejsze.

Nie możemy też zapominać, że Łukasz Nowicki jest aktorem i wciąż realizuje się także na płaszczyźnie artystycznej. Regularnie występuje na deskach teatrów w całej Polsce. Kilka lat temu można go było jeszcze zobaczyć w filmach i serialach, ale teraz widocznie nie ma już na to czasu.

Łukasz Nowicki w branży nieruchomości

Nie wszyscy mogą zdawać sobie z tego sprawę, ale Łukasz Nowicki jest także osobą bardzo przedsiębiorczą. Zadbał o swoją rodzinę, organizując jej jeszcze jedno źródło dochodu. Wszedł w turystyczną odnogę branży nieruchomości, czego efektami niedawno się chwalił.

Jak zdradził, wynajmuje eleganckie apartamenty za granicą w typowo turystycznych miejscowościach. Jedna z nich znajduje się w malowniczo położonej Sarandzie w Albanii.

Zobacz post: