Tymon Tymański w ostatnich dniach jest na językach całej Polski. Wszystko przez niefortunny wywiad dla Faktu, w którym opowiadał, że żyje ze swoją żoną w otwartym związku. Niestety, ona sama dowiedziała się o tym właśnie z mediów. 

Muzyk odniósł się do swojego mało taktownego wywiadu na swoim Facebooku. Żona Tymańskiego już jakiś czas temu postanowiła od niego odejść, teraz jednak podjęła ostateczną decyzję. Co o tym mówi sam Tymon Tymański? Dalej uważam, że to był niezły dowcip – pisze

Tymon Tymański o swoim rozwodzie

Kilka dni temu muzyk znalazł się na ustach wszystkich za sprawą wywiadu udzielonego Faktowi. Muzyk przyznał się w nim do niewierności żonie. Wypowiedź doprowadziła do ostatecznego rozpadu małżeństwa, a teraz Tymon Tymański twierdzi, że… tylko żartował. Jego żona, Maria Tymańska tak skomentowała całą sprawę.

– Nie będę ukrywać, że informacja o nie jednej, a wielu zdradach (zwłaszcza o tych, które wydarzały się, gdy nasze dzieci były malutkie), była dla mnie bolesna, lecz decyzję o rozstaniu podjęłam wcześniej i niezależnie od tej informacji. Był to więc jedynie dodatkowy argument za tym, że była ona słuszna.

Jak twierdzi kobieta, para podjęła już wspólną decyzję o rozwodzie. Już wcześniej dochodziły do niej plotki o niewierności męża, a wywiad dla Faktu tylko utwierdził ją w słuszności tej decyzji.

Jak tłumaczy się Tymon Tymański?

Sam muzyk postanowił złożyć wyjaśnienie całej sytuacji na własnym profilu na Facebooku. Co napisał? 

– Sytuacja zaczęła się od niefortunnego wywiadu w Fakcie, którego udzieliłem w momencie dla mnie trudnym, spowodowanym nagłym odejściem mojej małżonki Marii Natalii. Pozwoliłem sobie na żart, że mamy cudowny i otwarty związek, oraz iż jestem poliamorystą. Dalej uważam, że to niezły dowcip, chociaż może nie w tym kontekście – napisał muzyk, po czym dodał, że za swoją wypowiedź bardzo przeprasza, w szczególności swoich bliskich.

Tymon Tymański napisał także, że nie będzie podejmował próby wybielenia swojego wizerunku, a swoją żonę bardzo szanuje i serdecznie przeprasza. Zarówno muzyk, jak i Maria Tymańska nie zamierzają upubliczniać reszty swojego rozstania i proszą o uszanowanie ich prywatności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tymon tymański
instagram.com/tymontymanski

Tymon Tymański musiał się nieźle wytłumaczyć.

tymon tymański
instagram.com/mariabros

Muzyk udzielił ostatnio wywiadu, w którym przyznał się do niewierności żonie.

tymon tymański
instagram.com/tymontymanski

Teraz wydał oświadczenie, w którym twierdzi, że jego wypowiedź była dowcipem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBeata Tadla dawno nie była tak zażenowana. Skomentowała słowa wróżki, która wywróżyła jej rozstanie
Następny artykułZnany aktor spóźnił się na randkę. Gdy przyszedł, dziewczyna już nie żyła, została dźgnięta 47 razy
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.