Taniec z gwiazdami od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W najnowszym odcinku uczestnicy pojawili się na parkiecie ze swoimi najbliższymi. Monika Miller wystąpiła ze swoim dziadkiem, byłym premierem, Leszkiem Millerem. Razem zatańczyli walca. Jak im poszło?

Monika Miller zamieniła swoje znane nazwisko w karierę. Wnuczka Leszka Millera bierze udział w już 23. edycji programu Taniec z gwiazdami. W najnowszym odcinku zatańczyła ze swoim dziadkiem.

Najnowszy odcinek programu Taniec z gwiazdami 

Taniec z gwiazdami jest emitowany co piątek w stacji Polsat, a najnowszy odcinek okazał się wyjątkowy. W nim uczestnicy zatańczyli ze swoimi bliskimi. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła ze swoim ojcem, a Damian Kordas ze swoją matką. Najwięcej zainteresowania mediów zdobyła jednak Monika Miller w duecie ze swoim dziadkiem Leszkiem Millerem.

Para zatańczyła walca do piosenki Yesterday zespołu The Beatles. Były premier dał się poznać w roli tancerza.

– To dla mnie wielkie wyzwanie, bo nigdy nie tańczyłem walca. Jestem zielony jak wiosenna trawka. Niektórzy moi koledzy pukają się w czoło i mówią: zwariowałeś chyba — powiedział przed występem europoseł.

taniec z gwiazdami monika miller
fot. instagram.com/m1ller.exe

Monika Miller tańczy z dziadkiem

Jeden z jurorów poprzez nawiązanie do słynnego cytatu z Leszka Millera o tym, że prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym, jak zaczyna, ale jak kończy skomplementował poczynania byłego premiera na parkiecie.

– Pozwólcie państwo, że powiem wam wierszyk. Nie tylko taniec tę parę połączył. Dziadek zaczął dość słabo, ale za to, jak skończył – skomentował Andrzej Grabowski.

ZOBACZ WIDEO:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@m1ller.exe do walca angielskiego zaprosiła swojego dziadka – Leszka Millera #tanieczgwiazdami #tzg #tzg2019 #polsat

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły
  3. 13-letnia dziewczynka została skrzywdzona przez mężczyznę. Po powrocie ze szpitala czekał na nią list
  4. Gwiazda TVN zrezygnowała z opieki nad córeczką? „Możecie mnie osądzać”
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju
Poprzedni artykułJolanta Kwaśniewska wyznała, że trudno było jej powrócić do normalnego życia. Wyzwanie stanowił nawet…parkomat
Następny artykułFilmy o kotach. Top 10 filmów, które powinien znać każdy miłośnik kotów
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.