Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ubiór Grażyny Torbickiej na gali zwrócił uwagę wszystkich, każdy na nią patrzył
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2022 13:40

Ubiór Grażyny Torbickiej na gali zwrócił uwagę wszystkich, każdy na nią patrzył

Grażyna Torbicka
fot. Piotr Molecki/East News

Grażyna Torbicka od lat uznawana jest za jedną z najbardziej eleganckich polskich gwiazd. Prezenterka zawsze wie, co założyć i jak się zaprezentować podczas ważnych wydarzeń. Nie inaczej było podczas ostatniej gali wręczenia nagród Nike.

Jakiś czas temu media donosiły na temat problemów prywatnych znanej dziennikarki. Grażyna Torbicka od dłuższego czasu opiekuje się swoją mamą Krystyną Loską, a nawet oferowała jej zamieszkanie wraz z nią w jej mieszkaniu.

Niestety, kobieta cały czas odmawia córce, chcąc jak najdłużej pozostać niezależną. Teraz Grażyna Torbicka miała szansę zapomnieć o zawirowaniach osobistych i skupić się na obowiązkach zawodowych. Gwiazda poprowadziła ostatnią galę wręczenia nagród Nike.

Grażyna Torbicka urzekła swoją stylizacją

Za nami kolejna edycja prestiżowej gali wręczenia nagród Nike. To wyjątkowe wydarzenie poprowadził nie kto inny, jak jedna z najlepszych prezenterek w Polsce – Grażyna Torbicka. Gwiazda jeszcze nigdy nie zawiodła swoich fanów i zawsze potrafiła się pięknie zaprezentować na tego typu okazjach.

Tym razem dziennikarka znów urzekła wszystkich zgromadzonych swoją stylizacją. Grażyna Torbicka postawiła na elegancki, idealnie skrojony garnitur w bordowy wzór. Uwagę zwróciło modne dwurzędowe zapięcie oraz rozszerzane nogawki spodni, które optycznie wydłużyły nogi prezenterki. Do stylizacji dobrała klasyczne brązowe szpilki.

Grażyna Torbicka zachwyca swoim eleganckim garniturem

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda urzekła wszystkich swoją kreacją. Grażyna Torbicka znana jest ze świetnego wyczucia stylu i zawsze eleganckich stylizacji. W komentarzach pod najnowszym postem dziennikarki, na którym mamy szansę zobaczyć jej strój w pełnej okazałości, nie brak słów pochwał i komplementów.

„Wygląda Pani zjawiskowo”

„Bardzo dobrze poprowadzona uroczystość. Na pewno kupię co najmniej 3 finałowe pozycje. Pięknie Pani wyglądała (jak zwykle), szałowy garnitur”

„Ogromny szacunek za wiedzę, szacunek dla widza no i cóż owijać w bawełnę – super wygląd. Pani Grażyno, jest Pani wyjątkowa. Podziwiam!”

„Pani Grażynko jest pani wzorem elegancji” – czytamy komentarze pod najnowszym postem na profilu dziennikarki.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę