Ubrania w kolorze pistacjowym to kolejny trend lata 2020. Jak je nosić? Do czego pasują? Gdzie je zakupić? Odpowiedzi na te pytania prezentujemy w poniższym artykule. Dodaliśmy także kilka naszych ulubionych propozycji sieciówek. 

Ubrania w kolorze pistacjowym – trend 2020

Ta zielona obsesja w branży modowej trwa już kolejny sezon. Odcień pistacjowy jest najpopularniejszym trendem tego lata. I absolutnie nie jest to dla nas zaskoczenie! Ten miękki, stonowany odcień zieleni to wyrafinowana i nowoczesna alternatywa dla jego poprzedników. To kolor, który dobrze komponuje się z czymś więcej – jest ponadczasowy i aktualny.

Do czego pasują ubrania w kolorze pistacjowym?

Możesz łączyć je z kolorami ziemi, kremami, beżami, brązami, stonowaną żółcią. Świetnie komponuje się z wiklinowymi dodatkami. Dla odważnych polecamy także… ubranie się w ten kolor od stóp do głów! Wygląda to świetnie i daje gwarancje niesamowitego efektu.

Ubrania w kolorze pistacjowym dostępne online, które polecamy

fot. www.stradivarius.com/pl

fot. www.stradivarius.com/pl

fot. www.zara.com/pl

fot. www2.hm.com/pl

fot. www2.hm.com/pl

Poprzedni artykułPodczas pogrzebu męża, żona powiedziała mu na ucho kilka słów. Dwa miesiące później otrzymała zdumiewającą wiadomość
Następny artykułMąż nagle przerwał pierwszy taniec i odepchnął od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala płakała
Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Współpracowała z najlepszymi polskimi projektantami i markami kosmetycznymi. Studiowała projektowanie ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Od wielu lat współpracuje z markami Maniewski, Farmagan i Davroe. Dba o fryzjerski sektor beauty największego wydarzenia modowego w Polsce - Katowice Fashion Week. Posiada szeroką, teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Uczestniczyła w wielu szkoleniach fryzjerskich u najlepszych specjalistów w Polsce.