Ekipa programu „Nasz nowy dom” po raz kolejny przeszła samą siebie. Katarzyna Dowbor wraz ze wspólnikami odwiedzili miejscowość Mamino w woj. mazowieckim, gdzie mieszka 8-letni Kubuś wraz ze swoim tatą Grzegorzem. Mama chłopca jakiś czas temu zmarła na raka płuc, a ich domem była stara szopa, w której nie było praktycznie niczego. Ich dom zmienił się nie do poznania. Mężczyzna nie krył wzruszenia.

„Nasz nowy dom” to szansa dla niejednej rodziny, która zgłosi swój udział w programie. Pan Grzegorz znalazł się w tragicznej sytuacji materialnej, a w jego domu nigdy nie było nawet łazienki. Ekipa remontowa zadbała, by mogli cieszyć się bezgranicznym szczęściem w prawdziwym domu.

Katarzyna Dowbor z ekipą „Nasz nowy dom” uratowali kolejną rodzinę

Pan Grzegorz i jego synek Kubuś nie mieli łatwego życia. Po śmierci mamy chłopca i utracie większości źródeł dochodu mężczyzna postanowił szukać ratunku. Nadzieja pojawiła się wraz z przyjęciem zgłoszenia do programu „Nasz nowy dom”.

Obaj mieszkali w starej chacie, która pozbawiona była takich udogodnień jak: łazienka, kuchnia, sypialnia, czy garderoba. Kubuś nie miał także swojego własnego pokoju, w którym bezproblemowo mógłby się wyspać i uczyć.

Co więcej, pan Grzegorz żył w ciągłym stresie przed tym, by nic nie zostało w jego przepełnionym sianem domu podpalone. Sytuacja dojrzała do tego, że zmuszeni byli się wyprowadzić i zamieszkać w tymczasowym lokum, przeznaczonym dla lekarza przy gminnym ośrodku zdrowia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową przybyła z ratunkiem i po raz kolejny spisali się wybitnie. W zaledwie pięć dni zmienili ich starą szopkę w prawdziwy dom, w którym dziś mogą mieszkać i cieszyć się prawdziwym szczęściem.

Nowy dom pana Grzegorza i jego synka Kubusia

Trudno wyrazić słowami to, co musieli czuć pan Grzegorz i Kubuś po tym, jak po raz pierwszy ujrzeli swój nowy dom. Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało całkowicie inaczej. Drewniany dach i stara brama zostały wymienione na prawdziwe, a także wstawiono nowe okna.

Jednak wzruszenie rozpoczęło się dopiero wtedy, jak wraz z Katarzyną Dowbor weszli do środka. W domu znajdowały się takie udogodnienia jak: kominek, nowoczesny telewizor, kanapa, łazienka z kuchenką indukcyjną i okapem, ale to nie wszystko.

8-letni Kubuś otrzymał swój prawdziwy i nowy pokój, w którym znalazły się jego ulubione piłki oraz książki o tematyce sportowej. Chłopiec był niezwykle szczęśliwy, widząc duże biurko oraz miękkie łóżko, na którym ze spokojem może się wysypiać.

W domu znalazły się również garderoba, nowoczesna łazienka i sypialnia pana Grzegorza. To, co zrobiła ekipa programu Polsatu dla nich jest wprost nie do opisania. Mężczyzna z synem otrzymali największy dar od losu, z czego dziś mogą się cieszyć i dzielić się swoim szczęściem z innymi ludźmi.

Zobacz wideo:

Ekipa programu „Nasz nowy dom” wyremontowała dom panu Grzegorzowi i jego synkowi Kubusiowi.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl