Niedawno media obiegła radosna wiadomość o zaręczynach ulubieńców programu „Sanatorium miłości”. Choć na antenie dochodziło do niemałych rozterek sercowych, ostatecznie para postawiła na wspólną przyszłość.

Program TVP od kilku lat przyciąga spore grono fanów, którzy z zainteresowaniem oglądają perypetie szukających miłości seniorów. Czwarty sezon „Sanatorium miłości” wyłonił widzom parę ulubieńców, Natalię i Marka.

Fani duetu mogą przeżywać prawdziwe chwile emocji, ponieważ ich ulubieńcy postanowili się zaręczyć. Para ma ambitne plany względem wspólnej przyszłości.

Uczestnicy „Sanatorium miłości” rozpoczęli wspólne życie

Choć podczas emisji programu TVP bohaterowie często spędzali czas z innymi uczestnikami, uczucie między nimi tylko wzbierało na mocy. Natalia przyznała nawet, że mężczyzna jeszcze w trakcie turnusu wyznał jej miłość.

Do romantycznych zaręczyn między uczestnikami „Sanatorium miłości” doszło kilka miesięcy po skończeniu telewizyjnej przygody. Para w rozmowie z Telemagazynem opowiedziała o okolicznościach poważnej decyzji.

W kwietniu Marek zaskoczył mnie i oświadczył się w Rewie na mostku kapitańskim. To było takie romantyczne — wyznała Natalia z „Sanatorium miłości”.

Okazuje się, że para nie potrafi żyć w rozłące i już planuje wspólną przyszłość. Na razie nie myślą jeszcze o ceremonii zaślubin, narzeczeni chcą początkowo ze sobą zamieszkać i spędzić więcej czasu razem.

Uczestnicy „Sanatorium miłości” planują wspólne zagraniczne podróże m.in.: do Bułgarii oraz Niemczech, gdzie dorabia u zaprzyjaźnionej rodziny seniorka. Profil programu w mediach społecznościowych pochwalił się pierwszym zdjęciem pary ze wspólnych wakacji.

Wielbiciele pary mają nadzieję, że ich podróże są dopiero początkiem przygód w dalszym życiu, przez które przejdą razem. Widzowie „Sanatorium miłości” mają nadzieję, że kolejne odsłony popularnego programu TVP połączą jeszcze wielu seniorów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?