Connect with us

Rozrywka

Uczestnik igrzysk wjechał schodami ruchomymi w zabawny sposób. Wideo to HIT

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 3
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Szwajcarski narciarz,  Fabian Bösch, który jest uczestnikiem zimowych igrzysk w Pjongczangu, podzielił się ze swoimi fanami zabawnym wideo na którym w nietypowy sposób wjeżdża schodami ruchomymi.Ten 21-letni narciarz chwycił się poręczy po zewnętrznej stronie schodów i tylko za pomocą swojej dłoni dał się wciągnąć na górę. Internauci zachwyceni są pomysłowością, a także sprawnością fizyczną narciarza. 

Fabian specjalizuje się w slopestyle’u, czyli szeroko rozumianym narciarskim freestylem. Polega na wykonywaniu przeróżnych ewolucji na nartach, tj. skoki, street na stoku (czyli np. rotacje podczas jazdy) czy jazda po przeszkodach (jibbing). Konkurencja ta po raz drugi znalazła się na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Szwajcarski narciarz debiutował w Soczi, a rok później zdobył mistrzostwo świata.

ZOBACZ TEŻ: Epickie twarze łyżwiarzy figurowych. Nic śmieszniejszego dziś nie zobaczysz

Film z jego treningu podbija internet. Zobaczcie w jaki sposób młody narciarz przygotowuje się do konkursu na igrzyskach.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

https://www.instagram.com/p/Be77IrYD1DH/?taken-by=buhsch

WSTECZ1 z 3
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Reklama

Rozrywka

Bimber – nowa aplikacja dla szukających kompanów do picia

Opublikowane

-

No dobra, czy tego chcemy, czy nie – jesteśmy uzależnieni od aplikacji i komunikatorów. Nie mamy tutaj na myśli jedynie aplikacji randkowych jak Tinder, chodzi również o Facebooka, czy Instagrama

(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Oto Janusze i Grażyny Tindera. Najlepsze teksty i zdjęcia z aplikacji

Opublikowane

-

Pisaliśmy już dla was poradnik jak podrywać na Tinderze i co trzeba zrobić, żeby mieć idealny profil. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Rozrywka

Nagi Piotr Stramowski… „marszczy freda” w SNL Polska!

Opublikowane

-

Nagi Piotr Stramowski

Piotr Stramowski to gwiazda filmów Patryka Vegi. Zachwyca on nie tylko swoimi umiejętnościami aktorskimi, ale także spektakularnymi mięśniami. Wraz z żoną Katarzyną Warnke tworzą najseksnowniejszą parę polskiego kina! W sobotę mieliśmy okazję zobaczyć Piotrka w zupełnie nowym wydaniu – prowadzącego rozrywkowy program SNL Polska.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy