Uczestnik dobiegającej końca, ósmej edycji programu TVP „Rolnik szuka żony” Marek poinformował za pośrednictwem Facebooka, że zmarła jego ukochana mama. Tragedia wydarzyła się w momencie, w którym jego związek z Elżbietą zaczynał wchodzić na wyżyny.

Początkowo Marek nie był pierwszym wyborem „królowej truskawek” i musiał uznawać wyższość Stanisława. Zdanie kobiety zmieniło się z czasem i postawiła na jego kandydaturę. Niestety już na samym początku nadeszła dla niego bardzo smutna chwila.

„Rolnik szuka żony”: Nie żyje mama Marka

W ostatnim odcinku randkowego show TVP Elżbieta złożyła swojemu wybrankowi propozycję, by zamieszkał u niej, co pozwoliłoby mu na uniknięcie kilkusetkilometrowych dojazdów. Zdecydowanie pozwoliłoby to na rozwój ich związku.

Bez wątpienia ta propozycja zostałaby szybko rozważona, ale w międzyczasie życie Marka uległo zmianie. Za pośrednictwem Facebooka „Rolnika” poinformował o śmierci swojej ukochanej mamy.

Z ogromnym żalem w sercu zawiadamiam, że zmarłą moja ukochana mama, człowiek o złotym sercu, którą kochał każdy, kto ją znał. Spoczywaj w pokoju mamuś – czytamy.

Niestety nie wiadomo czy Ela i Marek dalej się ze sobą spotykają. Widzowie hitu TVP będą mogli dowiedzieć się o tym dopiero po zakończeniu emisji. W sieci zaczęły pojawiać się domysły, że kobieta nie była zadowolona z ich związku.

Co więcej, Elżbieta miała niedawno opublikować fotografię w objęciach Stanisława, co tym bardziej może świadczyć o zakończeniu relacji z Markiem. Czy tak się stało? O tym dowiemy się podczas finałowego odcinka, którego emisja będzie miała miejsce 5 grudnia.

Zobacz zdjęcia:

Rolnik szuka żony
fot. kadr „Rolnik szuka żony”

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci

Źródło: Rolnik szuka żony

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl