Uczniowie uczący się w jednej z polskich szkół, będą zmuszeni do przejścia na tryb zdalnego nauczania. U jednego z nauczycieli wykryto koronawirusa. Niestety, był on obecny na rozpoczęciu roku szkolnego i miał kontakt z uczniami i personelem. Dyrekcja skontaktowała się z sanepidem i dostała wytyczne do podjęcia odpowiednich kroków, w celu zachowania środków bezpieczeństwa.

Po raz kolejny uczniowie będą zmuszeni do przejścia na zdalny tryb nauczania. U jednego z nauczycieli wykryto zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Niestety, ale wszystko wraca do punktu wyjścia i nauka będzie odbywała się na platformach internetowych. O wszystkim na bieżąco będą informować pracownicy szkoły.

Kolejne nieciekawe informacje z kraju

Epidemia koronawirusa nie ustaje, a przypadków zarażeń jest coraz więcej. W związku z niedawno rozpoczętym rokiem szkolnym ich liczba może wzrosnąć, dlatego zachowanie środków bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Dzieci nie mogą być narażone na niebezpieczeństwo, jednak ryzyko jest zdecydowanie podwyższone.

W przypadku wykrycia koronawirusa w placówce szkolnej władze są zmuszone do podjęcia natychmiastowych działań. Niestety, ale z kraju dochodzą informację, że taka sytuacja miała już miejsce. Media donoszą, że w jednej z placówek szkolnych potwierdzono obecność koronawirusa. 

  1. Anna Guzik wyznała prawdę na temat męża. Fani osłupieli, kiedy usłyszeli jej słowa
  2. Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotę

U jednego z nauczycieli wykryto zarażenie koronawirusem. Uczniowie zmuszeni do nauki zdalnej

Portal tudeblin.pl poinformował, że u nauczyciela wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Dęblinie wykryto zarażenie koronawirusem. Informację przekazała dyrektor placówki Jolanta Kiebzak:

–  Nauczyciel był na rozpoczęciu roku. Miał kontakt z klasą. Wczoraj wieczorem poinformował, zgodnie z procedurami, że ma temperaturę. W nocy potwierdzono u niego obecność koronawirusa – mówiła dyrektorka w rozmowie z tudeblin.pl.

Po konsultacji z sanepidem i organami prowadzącymi zdecydowano o wprowadzeniu w szkole nauki zdalnej. Nauczyciele, którzy mieli kontakt z zarażonym, odbędą obowiązkową kwarantannę. Portal informuje, że żona nauczyciela także uczy w szkole.

Nauka zdalne w placówce potrwa co najmniej od poniedziałku do piątku.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

uczniowie
fot. unsplash.com/@Ivan Aleksic

U jednego z nauczycieli wykryto obecność koronawirusa. Uczniowie przechodzą na zdalny tryb nauczania.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie
  2. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata
  3. Kobieta z pokaźną tuszą poszła do lekarza. Kiedy ją zobaczył, powiedział tylko dwa słowa, odebrało jej mowę
  4. Wstrząsające sceny w „Kuchennych rewolucjach”. Gessler przeszła samą siebie, kazała jeść brud właścicielce
  5. Pytanie z ”Milionerów” przerosło publiczność. Wydaje się banalne, a niemal połowa nie znała odpowiedzi
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Źródło: wiadomosci.onet.pl

Poprzedni artykułMedia przekazały druzgocące informacje. Nie żyje wspaniała Polka, ludzie ją uwielbiali
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia przekazało rewolucyjną wiadomość w sobotę. Polacy będą skakać z radości
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl