Uczniowie tydzień temu powrócili do szkół, a w kraju dalej jest niebezpiecznie. Niestety, media przekazują kolejne nieciekawe informacje. Ponad 100 osób znalazło się na kwarantannie, w tym rodzice uczniów. To już kolejna taka sytuacja w Polsce. Wszystko przez zdarzenie, jakie miało miejsce w jednej ze Szkół Podstawowych. 

Niebezpieczeństwo w Szkole Podstawowej. Media przekazały wiadomość, że uczniowie i ich rodziny znaleźli się na kwarantannie. Łącznie to ponad 100 osób. Takie rozporządzenie wydały władze szkoły po konsultacjach z odpowiednimi służbami. 

Uczniowie Szkoły Podstawowej znaleźli się w niebezpieczeństwie

Fatalne doniesienia napływają z województwa podlaskiego. 11-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach zaraziła się koronawirusem. Niestety dziewczynka w dniu wykonania testów wcześniej znajdowała się w szkole, wobec tego zgodnie z procedurami cała klasa i jej rodziny musieli zostać objęci kwarantanną. Od poniedziałku uczniowie odbywają zajęcia zdalne.

Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach przekazała informację, że dziewczynka wraz z rodzicami w ostatnim czasie przebywała na wakacjach w województwie lubelskim. To najprawdopodobniej tam zaraziła się koronawirusem.

  1. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  2. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć

Koronawirus w podstawówce

Po raz ostatni uczennica pojawiła się na zajęciach w czwartek 3 września. W pewnym momencie zakomunikowała nauczycielce, że źle się czuje. Do szkoły zostali wezwani jej rodzice, a dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach Anna Śliżewska poinformowała, że dziewczynka została przewieziona do lekarza.

– Dziecko miało typowe objawy przeziębieniowo-grypowe, dlatego zgodnie z procedurą musiało wrócić do domu – informuje Pani Dyrektor, jak przekazują wiadomosci.radiozet.pl.

Wykonany test na obecność koronawirusa w organizmie dziecka dał wynik dodatni. Z uwagi na zaistniałe zagrożenie wszyscy uczniowie klasy i ich rodziny zostało objętych kwarantanną. Łącznie jest to 107 osób. Uczniowie innych klas mogą odbywać zajęcia normalnie, jednak z zachowaniem obostrzeń. Liczba dzieci w szkole jest zbliżona do siedmiuset. To już nie pierwszy przypadek wykrycia koronawirusa w szkołach. Niedawno wykonany test dał wynik pozytywny u jednego z nauczycieli.

Uczniowie są narażeni na niebezpieczeństwo, dlatego zaleca się szczególną ostrożność.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

uczniowie
fot. unsplash.com/kyo azuma

U jednej z uczennic Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach wynik na obecność koronawirusa w organizmie dał wynik pozytywny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
  2. Nie miał szans, zginął na miejscu. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła Polską
  3. Wielka wpadka TVP. Widzowie nie wierzyli w słowa dziennikarki, porażka?
  4. Dowiedział się o romansie żony. Z zemstą poczekał do jej urodzin, upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób
  5. Nie żyje jeden z najwspanialszych Polaków. Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Poprzedni artykułTrwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
Następny artykułDo sieci trafiło porażające nagranie. Małe dziecko wisiało za oknem domu, traciło siły
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl