Uczniowie wracają do domów. Z powodu epidemii koronawirusa w Polsce, w trybie pilnym została podjęta niezwykle ważna decyzja. Wszystko w związku z potwierdzonymi przypadkami zakażeń w kolejnej z placówek. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz nauczycieli zajęcia stacjonarne zostały natychmiast zawieszone, a uczniowie podstawówki podjęli naukę zdalną.

Pilne informacje z kolejnej szkoły podstawowej w Polsce. Niestety, z dnia na dzień Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem, tym razem stwierdzono je również w placówce edukacyjnej. Uczniowie w trybie natychmiastowym rozpoczęli nauczanie zdalne. 

Koronawirus w Polsce. Uczniowie podstawówki wracają do domów

W związku z epidemią koronawirusa kolejna szkoła placówka edukacyjna przeszła na nauczanie zdalne, a uczniowie natychmiast zostali odesłani do domów. Na oficjalnej stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie pojawił się pilny komunikat.

 – Szanowni Państwo, działając w oparciu o paragraf 18 ust. 2c i 3 Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dn. 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U z 2020r. Poz. 1166 ze zm.) w związku z zagrożeniem koronawirusem potwierdzonym przypadkami zakażeń Covid – 19, informuję o zawieszeniu zajęć stacjonarnych i przejściu na naukę zdalną uczniów klas 1-8 w Szkole Podstawowej nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie od dnia 9.10.2020 do 16.10.2020. – przekazał dyrektor szkoły podstawowej, Jerzy Jarosiński. 

  1. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział
  2. „Samobójcy”. Były minister zdrowia na wizji w TVP Info w ostrych słowach, nikt się nie spodziewał
  3. Nowe obostrzenia dla wszystkich Polaków od jutra. Czekają nas olbrzymie ograniczenia

Koronawirus w Polsce. Nauczanie zdalne

Niestety, szkoła podstawowa w Lublinie, nie jest jedyną placówką, która z powodu epidemii koronawirusa przeszła na nauczanie zdalne. Jak przekazało w czwartek 9 października Ministerstwo Edukacji Narodowej, na nauczanie zdalne przeszło łącznie 147 przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, 674 przeszło na trym mieszany, a 47 663 pozostaje w trybie stacjonarnym.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiana dziennikarka, rodzina pogrążona w żałobie
  2. Zabrała z plaży cenny skarb. Dopiero po 40 latach zrozumiała co zrobiła. Konsekwencje mogły być srogie
  3. Co dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
  4. Pożar wieżowca. Ewakuacja setek osób, 88 osób zostało rannych [ZDJĘCIA]
  5. Czy leki dla seniorów powinny być darmowe? Państwo powinno zadbać o emerytów?
  6. Myśleli, że wykopali dorodnego ziemniaka. Prawda ich poraziła, od razu wezwali policję

źródło: sp29.lublin.eu, Twitter

 

Poprzedni artykułMaleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł opanować łez gdy go ratował, wzruszające nagranie
Następny artykułDzisiaj wszyscy Polacy dostaną identycznego SMSa. Znamy jego treść
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.