Uczniowie kolejnej szkoły zmuszeni są przejść na natychmiastowy tryb nauki zdalnej. Chodzi o jedną klasę. To już kolejny taki przypadek w Polsce i nie zapowiada się na to, żeby było inaczej. Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych informacji na ten temat. Sytuacja nie napawa optymizmem. Z kraju napływają kolejne nieciekawe wiadomości.

Kolejne fatalne wiadomości z kraju. Jak poinformował Kurier Lubelski uczniowie klasy 3b III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej przechodzą na tryb nauki zdalnej. Wszystko za sprawą kolejnego zakażenia koronawirusem. Według lokalnych mediów to nie pierwszy przypadek w tamtejszej szkole. Sytuacja jest nieciekawa.

Kolejne zakażenie. Uczniowie przechodzą na tryb zdalny

To już kolejny taki przypadek. Kurier Lubelski poinformował, że uczniowie klasy 3b III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie przeszli na tryb nauki zdalnej. Zarząd szkoły nie miał innego wyjścia. Wśród uczniów klasy zostało wykryte zakażenie koronawirusem i nakazano natychmiastowych działań. Jak można przeczytać na portalu kurierlubelski.pl, o zajściu poinformował dyrektor placówki, Grzegorz Lech:

– Informuję, że uczniowie klasy 3b zostali objęci kwarantanną od 21 do 28 września (włącznie). W związku z tym nauczanie w tej klasie realizowane będzie w trybie zdalnym – apeluje.

Warto podkreślić, że to już nie pierwszy przypadek zakażenia w tamtejszej szkole. Lokalne media tj. Dziennik Wschodni, czy spottedlublin.pl tydzień temu podawały, że koronawirus został wykryty wśród klasy IIIe tamtejszego liceum, w związku z czym uczniowie, nauczyciele oraz bliscy uczniów musieli odbyć obowiązkową kwarantannę. Jak można się dowiedzieć, tryb nauki zdalnej trwał do 18 września.

  1. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski
  2. Pojawił się zaskakujący głos ws. 500 plus. Zdumiewające szczegóły, wszystko się zmieni?
  3. Tłumy ruszą do Pepco, w sklepie znowu pojawił się produkt, którego pragną tysiące. Cena zachęca jeszcze bardziej

Sytuacja w kraju jest nieciekawa

Niestety, ale nic nie ulega zmianie. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że odnotowano dzienny najwyższy wskaźnik ozdrowieńców, jednak zakażeń wciąż przybywa. Portal polsatnews.pl informuje, że dnia 20 września 2020 roku potwierdzono łącznie 910 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, liczba ozdrowieńców wynosi 64 302, a zmarło kolejnych 11 osób.

Hospitalizacją z powodu podejrzenia zakażeniem objęte jest 1985 osób, a pod respiratorami przebywa 96 osób. W przeciągu ostatniej doby wykonano tetsy u ponad 18 900 osób.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

uczniowie
fot. unsplash.com/@Ivan Aleksic

W III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie wykryto zakażenie koronawirusem. Tym razem stało się to w klasie 3b.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje polski polityk. Tragiczne informacje obiegły media
  2. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  3. Rozstanie w zgodzie. Czy można przyjaźnić się z byłym partnerem?
  4. Cesarskie cięcie na życzenie. Jesteś za czy przeciw?
  5. Tragiczny finał wesela. Chcieli świętować miłość, teraz nie żyją
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Źródła: kurierlubelski.pl, polsatnews.pl

Poprzedni artykułMałgorzata Foremniak kiedyś i dziś. Już nikt nie pamięta, że tak wyglądała
Następny artykułPilne: kraj obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje słynna polska dziennikarka
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl