Uczniowie nie uczestniczą w tradycyjnej formie zajęć już od 12 marca. Wybuch epidemii koronawirusa sprawił, że wszyscy musieli przestawić się na nauczanie online. Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych nastąpiło w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych. Najmłodsi powoli wracają jednak do normalności. Czy starsze dzieci również powinny wrócić do szkoły przed wakacjami?

Uczniowie pozostają z dala od swoich rówieśników i nauczycieli już wiele tygodni. Dla wielu z nich nie jest to łatwy czas. Nie każde dziecko bowiem jest w stanie odnaleźć się w „nowej rzeczywistości”. Czy uważacie, że starsze dzieci powinny wrócić do tradycyjnej formy zajęć jeszcze przed wakacjami? 

uczniowie
Fot. unsplash.com/National Cancer Institute

Uczniowie mają zajęcia online już od początku marca. 

Poprzedni artykułKrzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości
Następny artykułCo dalej z maseczkami? W ostatniej chwili zapadła nieoczekiwana decyzja
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.