Uczniowie za miesiąc ponownie rozpoczną naukę, jednak jak się okazuje, muszą przygotować się na jeszcze większe zmiany. Rzecznik rządu, Piotr Müller, podczas konferencji prasowej wyjaśnił, jak będzie wyglądał nowy rok szkolny. Wszystko przez kolejne ogniska koronawirusa w Polsce i rekordowy, dobowy przyrost zakażonych.  

30 i 31 lipca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowej liczbie zakażeń koronawirusem w Polsce. Niestety, ponownie w ciągu doby przybyło ponad 600 chorych. Sprawa nie mogła czekać. Wiadomo, jak będzie wyglądał rok szkolny 2020/21. Uczniowie muszą przygotować się na kolejne zmiany.

Czy uczniowie wrócą do szkół we wrześniu?

Uczniowie wrócą do szkół we wrześniu, a przynajmniej wiele na to wskazuje. Jak potwierdził rzecznik rządu, wszelkie warianty w kwestii kształcenia w miejscach, gdzie epidemia koronawirusa odbiła się najbardziej, będą przygotowane. Niewykluczone, że w niektórych rejonach Polski uczniowie będą wciąż uczęszczać na zajęcia w trybie zdalnym.

– Zostaną przygotowane szczegółowe wytyczne dla poszczególnych placówek oświatowych, ale również pewne warianty w zakresie podejmowania decyzji, na przykład co do potencjalnego ograniczenia kształcenia w tych miejscach, w których pojawiłyby się poszczególne ogniska zakażeń – poinformował w dniu dzisiejszym rzecznik rządu Piotr Müller.

 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
 2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
 3. Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu

Koronawirus w Polsce

31 lipca Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnej, rekordowej ilości zakażeń koronawirusem w Polsce. Niestety, w ciągu doby przybyło 657 chorych. Jak informuje Radio Zet, dyrekcja szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie zgłosiła zagrożenie brakiem miejsc na nowych pacjentów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

uczniowie
fot. eastnews.pl/Piotr Molecki

Rzecznik rządu poinformował o kolejnych krokach podejmowanych w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

uczniowie
Fot. Piotr Molecki/East News

Uczniowie muszą przygotować się na kolejne zmiany.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Latami męczyła się z nieuprzejmym, opryskliwym klientem. Gdy nagle zmarł, na jaw wyszła rzecz, jaką dla niej zrobił
 2. 1,5 tys. osób jest zagrożonych. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce
 3. Michał: „Nie mogę patrzeć na kobiety, które o siebie nie dbają. Wiszący brzuch to najbardziej odpychający widok”
 4. Roczna dziewczynka wypadła z okna, będąc pod opieką babci. Niewiarygodne, co wtedy robiła kobieta
 5. Najgorsze informacje. Tragiczna śmierć wielkiej gwiazdy wstrząsnęła światem, fragmenty ciała znaleziono lodówce
 6. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
 7. Były poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutów
 8. Wirusolog o przebiegu epidemii. Podał możliwy scenariusz
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek! 

 

Poprzedni artykułMichał: „Nie mogę patrzeć na kobiety, które o siebie nie dbają. Wiszący brzuch to najbardziej odpychający widok”
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan podjęła trudną decyzję. Chodzi o jej nienarodzone dziecko, nie miała wyboru
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.