Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > UJAWNIAMY: „Pijana Godlewska awanturowała się w izbie wytrzeźwień”. Mamy jej komentarz
Patrycja Staszczyk
Patrycja Staszczyk 16.03.2018 18:41

UJAWNIAMY: „Pijana Godlewska awanturowała się w izbie wytrzeźwień”. Mamy jej komentarz

Godlewska

Portal Pudelek.pl opublikował informację na temat Esmeraldy Godlewskiej, która podobno pijana awanturowała się na izbie wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej. Godlewska w wywiadzie tylko dla nas ujawnia: „To nieprawda!”.

Serwis pudelek.pl opublikował dzisiaj zdjęcie Esmeraldy Godlewskiej. Fotografia ma przedstawiać awanturującą się celebrytkę w warszawskiej izbie wytrzeźwień.

Dotarliśmy do zdjęcia, które zostało zrobione 27.02 br. w warszawskiej izbie wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej. Widzimy na niej mocno niewyspaną Esmeraldę, która z rozczochranymi włosami awanturuje się z osobami tam pracującymi. Esmeralda miała zostać „zgarnięta” przez policję z centrum stolicy, gdzie będąc w stanie wskazującym na spożycie przykuła uwagę policji patrolującej ulicenapisał Pudelek.pl.

Godlewska: „To nieprawda!”

Zadzwoniliśmy do Esmeraldy, aby spytać o komentarz w tej sprawie. Siostra Godlewska nie potwierdza donosień tabloidu. Twierdzi, że zdjęcie nie było zrobione w izbie wytrzeźwień, ale na komendzie, kiedy zgłaszała kradzież telefonu. Dodatkowo nie miało to miejsca 27 lutego, ale w styczniu po urodzinach jej siostry – Gosi Godlewskiej. Celebrytka dodaje, że nie była wtedy pijana, gdyż na imprezie urodzinowej wypiła tylko… lampkę szampana.

Esmeralda Godlewska narzeka również na sposób, w jaki została potraktowana przez policjanta.

W bardzo bezczelny sposób mnie potraktował. Zaczął śpiewać „pada śnieg”. Był po prostu niemiły – komentuje Godlewska.

Celebrytka dodaje, że funkcjonariusz mógł ją rozpoznać i dlatego potraktował ją w nieodpowiedni sposób.

Godlewska zapowiada pozew

To co najbardziej nie spodobało się pani Godlewskiej, to fakt, że widać, iż zdjęcie zostało wykonane przez funkcjonariusza. Jest to skandaliczne zachowanie, które zdecydowanie nie powinno mieć miejsca. Esmeralda zapowiada, że zgłosi tę sprawę do swojego prawnika.

Na koniec Esmeralda dodała, że zgadza się z pudelkiem tylko w jednej kwestii.

Na tym zdjęciu faktycznie wyglądam jak wiedźma. Brakuje mi tylko miotły, żebym odleciała, bo faktycznie wyglądam paskudnie – powiedziała ze śmiechem.

Zdjęcie, które opublikował Pudelek znajduje się TUTAJ. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadciąga zimowy koszmar. Sprawdź, gdzie będą śnieżyce
  2. Rodzina zastępcza: siostry spotkały się po latach i zrobiły sobie zdjęcie. Ale się zmieniły!
  3. Doda zabrała głos ws. Tomasza Komendy. Wstrząsające słowa