Agnieszka Włodarczyk od początku swojej kariery była bardzo doceniana nie tylko za talent, którego nie można jej odmówić, ale także za urodę. Aktorka mogła obawiać się, że drugi z czynników po ciąży przestanie być aktualny, ale tak nie jest.

Opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobił jej ukochany. Widać na nim artystkę odsłaniającą sporą część swojego ciała. Szczególną uwagę obserwujących przykuł jej brzuch.

Agnieszka Włodarczyk zachwyca ciałem

Na wspomnianej fotce aktorka pozuje jedynie w brązowym staniku i jeansowych spodenkach.  Choć można było przypuszczać, że jej figura jeszcze nie doszła do siebie po ciąży, wcale tak nie jest. Jej brzuch jest wyjątkowo smukły i ma nawet zarysowane mięśnie.

Opalona skóra Włodarczyk i jej szeroki, biały uśmiech w połączeniu z wyjątkowo zgrabną figurą sprawiają, że fotką aż trudno się nie zachwycić. Nie ma wątpliwości, że Robert Karaś wiedział, jak uchwycić swoją ukochaną, by podkreślić jej piękno.

Dostrzegli to zresztą obserwujący aktorki, którzy w sekcji komentarzy wprost się nad nią rozpływali. Nie zabrakło też znanych osób, takich jak chociażby Hanna Lis, które bardzo doceniły jej sylwetkę.

– Taki brzuch po ciąży? Wow! – pisze jedna z internautek.

Agnieszka Włodarczyk po wypadku

Warto przypomnieć, że w ostatnim czasie Agnieszka Włodarczyk musiała dochodzić do siebie nie tylko po ciąży, ale i po nieszczęśliwym wypadku. Pewnej nocy, gdy szła do toalety, zasłabła i uderzyła o posadzkę, co skończyło się złamanym nosem i obrażeniami twarzy.

Aktorka zdradziła niedługo potem, że i przy tej sytuacji nieoceniony okazał się jej wybranek, który bardzo przytomnie zareagował, uspokoił ją i zadzwonił po karetkę. Taki mężczyzna to skarb.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sławomir i Kajra poprowadzą program śniadaniowy. Dołączą do ekipy „Pytania na śniadanie” czy „Dzień Dobry TVN”?
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Plejada

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl