Ukryta kamera to świetny sposób na sprawdzenie, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Zdecydowali się na to właściciele pewnego psa i kota. Gdy obejrzeli nagrania, byli w szoku. Tego się nie spodziewali.

Ukryta kamera to dobre zabezpieczenie, ale także sposób na odkrycie co ciekawego dzieje się w domu, gdy nas w nim nie ma. Zwłaszcza jeżeli mamy zwierzaki lub dzieci, możemy dojść do interesujących odkryć. Właśnie jedno z nich ukazało się oczom właścicieli psa i kota, gdy przejrzeli nagrania.

Dobry sposób na kontrolowanie domu? Ukryta kamera!

Dzięki licznym aplikacjom i łatwo dostępnym kamerom możemy kontrolować, co się dzieje w domu pod naszą nieobecność. Zabezpiecza to przed włamaniem, a czasami zdradza ciekawe fakty, np. co robią zwierzęta, gdy zostają same.

Samotnym pupilom brakuje pieszczot i ciepła. Z drugiej strony, nikt im niczego nie zakazuje, a więc hulaj dusza, piekła nie ma. Często niesforne zwierzęta gramolą się na łóżko, kanapę, gryzą kapcie, rozrzucają śmieci i psocą, jak mogą.

  1. Kot pierwszy raz w życiu zobaczył szczeniaki. Właściciele nagrali zaskoczonego mruczka
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci
  3. Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę

Co ujawniła ukryta kamera?

Ukryta kamera ujawniła szczególną relację między psem i kotem. Jak się okazało, kiedy tylko właściciele wychodzili z domu, zwierzaki czym prędzej rozsadzały się na kanapie i tuliły w najlepsze. Ich widok prezentuje się niezwykle uroczo.

Mówi się, że pies i kot to najwięksi wrogowie, jednak wychowywani od małego potrafią się zaakceptować i zostać przyjaciółmi na dobre i złe. Widzimy to m.in. na przykładzie zwierząt z nagrania. Oboje bardzo lubią spędzać ze sobą czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera
fot. screen youtube.com/The Dodo

Pies i kot spędzali długie godziny na kanapie, tuląc się do siebie.

ukryta kamera
fot. screen youtube.com/The Dodo

Zwierzęta lubiły się także relaksować razem na słońcu.

Pies i kot dażą się szczególnym uczuciem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaginięcie jego kota było dopiero początkiem. Gdy go odnalazł, niesamowita prawda wyszła na jaw, wszystko widać na jednym zdjęciu
  2. Wywlekli psa z samochodu. Nie spodziewali się konsekwencji
  3. Pozycja, w której śpi twój pies, mówi wiele o waszej relacji. Jedna z nich powinna cię zmartwić
  4. Owczarek niemiecki vs obcinanie pazurów. Właścicielka nagrała reakcję psa
  5. Husky pierwszy raz w życiu widzi szczeniaka. Mały piesek był przestraszony, po chwili wydarzyło się niemożliwe
  6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: youtube.com/The Dodo

Poprzedni artykułSytuacja w Polsce diametralnie zmieni się po majówce? Niepokojące słowa minister: ”wojsko na ulicach, pozamykane portale”
Następny artykułWażne słowa Ministra Zdrowia. Już niedługo na Polaków może zostać nałożony nowy obowiązek
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.