Ukryta kamera w domu pewnego małżeństwa ujawniła prawdę. Mężczyzna nie pożałował, że ją zamontował. To właśnie za jej pośrednictwem dowiedział się, co robi jego żona w towarzystwie domowej gosposi, podczas jego nieobecności w domu. Po obejrzeniu materiału mężczyzna był w prawdziwym szoku! A wszystko zaczęło się od zaginionego zegarka.

Pewne małżeństwo postanowiło zatrudnić studentkę pielęgniarstwa, by ta sprzątała w ich domu. Para była zadowolona z usług gosposi. Do czasu, gdy przepadł zegarek właściciela domu. Ten i podobne incydenty, przyczyniły się do niepokoju i braku zaufania do gosposi. A ostatecznie do zamontowania przez mężczyznę ukrytej kamery. Czuł, że coś jest nie tak.

Ukryta kamera pokazuje prawdę

Mężczyzna wyjechał w podróż służbową. Po powrocie postanowił zobaczyć, co działo się podczas jego nieobecności. Wówczas doznał pierwszego szoku – gosposia, sprzątająca sypialnię, zaczyna się zabawiać sama ze sobą – co więcej, przy użyciu erotycznych zabawek, należących do małżeństwa. 

Następne ujęcia były jeszcze bardziej szokujące dla mężczyzny. Do gosposi dołączyła jego żona! Kobiety zaczęły się wspólnie zabawiać. Mężczyzna był naprawdę zdezorientowany, uznał jednak ich interakcje, za czysto mechaniczną i seksualną – kobiety się nie całowały.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Danuta Holecka zaczęła mówić, a widzowie zamarli. Nikt nie spodziewał się, że na żywo wypowie podobne słowa
  2. Matka zostawiła dziecko z 45-kilogramowym buldogiem. Kiedy wróciła z imprezy, jej świat runął w gruzach
  3. Poszła do ginekologa, bo miała jeden problem. Lekarz nie mógł uwierzyć, kiedy zobaczył co wyciągnął z jej miejsc intymnych

Mieszane uczucia mężczyzny

Zdradzony mąż przyznał, że ukryta kamera wiele wyjaśniła. Po obejrzeniu filmiku, ten jednak poczuł się dziwnie. Z jednej strony było mu źle, że żona zataiła przed nim takie fakty, z drugiej z kolei, odczuwał podniecenie. Jak się okazało, mężczyzna był świadom, fantazji seksualnych swojej żony. Jego ukochana już od jakiegoś czasu fantazjowała o innych kobietach. W przeszłości rozmawiali już o ewentualnym trójkącie.

Mężczyzna ostatecznie przyznał, że nie czuje się zdradzony, a raczej oszukany. Ciężko było mu pogodzić się z faktem, że żona nie podzieliła się z nim swoimi zamiarami.

A wy co o tym sądzicie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera
fot. unsplash.com/Leyy M

Mężczyzna czuł się wykluczony i oszukany, przez to co zrobiła żona.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znany z programów TVP, TVN i Polsatu muzyk przyznał, że jest gejem. Niespodziewany coming out w polskim show-biznesie
  2. Wnuk byłego prezydenta Polski skazany. Pobił turystę
  3. Nastolatka włożyła sobie do ust palec policjanta. Po chwili wydarzyła się niedopuszczalna rzecz
  4. GIF wycofuje znane leki. Doszło do pomyłki, w opakowaniach były inne środki
  5. Zostawiła niemowlę ze swoim partnerem. Mężczyzna wysłał jej nagranie, kobieta nie mogła uwierzyć co zrobił
  6. Popularny aktor zmarł 2 dni temu. Rodzina przekazała tragiczne informacje, nie żyje kolejny członek jego rodziny

Źródło: lolmania.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.