Ukryta kamera nagrała nierówną walkę, która powinna być z góry przegrana dla kota. 6 psów stanęło oko w oko z jednym kotem. Wydawałoby się, że nie ma on żadnych szans. 6 wielkich psów i 1 maleńki kot. 

Mała kotka siedziała w kącie, kiedy pojawiło się kilka psów, które podeszły do zwierzaka. Większość kotów uciekłaby w szary kąt, aby tylko nie stanąć twarzą w twarz z psem, ale ten kot zachował się zupełnie inaczej. Nieustraszony kot bronił swojego terytorium. 

Ukryta kamera nagrała starcie psów z kotem

Cała sytuacja miała miejsce w Turcji. Kot siedział spokojnie na schodach i odpoczywał. Kiedy zobaczył na horyzoncie 6 psów, wiedział, że jego spokój zostanie zaburzony. Nagle podbiegły psy, które nie wyglądały, jakby były nastawione wrogo do kota, ale on postanowił bronić swojego terytorium. Natychmiast ruszył do boju — najpierw pogonił dwa psy w naprawdę agresywny sposób, a później rozprawił się z resztą. Psy uciekały szybko i mimo przewagi liczebnej nie próbowały walczyć z kotem. Kot skakał i drapał, dzięki temu bardzo szybko pogonił psy. 

 

Jak pies z kotem

Mówi się, że pies z kotem to felerny duet. Czy koty i psy nigdy nie będą się przyjaźnić? Czy tak różne zwierzęta są faktycznie wrogo do siebie nastawione. Nie zawsze — znane są przypadki, w których koty i psy lubią się, żyją pod jednym dachem i jest im razem dobrze. W tym przypadku kot prawdopodobnie walczył o własne terytorium i możliwe, że nie doznał wcześniej relacji z psem. Nie wiadomo, czy nie mogliby się zaprzyjaźnić w innych okolicznościach. Na pewno trzeba przyznać, że kot należy do odważnych. 

Zobacz zdjęcia i wideo:

ukryta kamera
tweetcat.net, dailymail.co.uk — fot. screen Mail Online Video

Kot pogonił 6 psów.

ukryta kamera
tweetcat.net, dailymail.co.uk — fot. screen Mail Online Video

Bronił swojego terytorium, dlatego agresywnie zareagował.

ukryta kamera
tweetcat.net, dailymail.co.uk — fot. screen Mail Online Video

Brawurowo przegonił psy, które mogłyby go rozszarpać w kilka sekund.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciemna strona 500 plus. Program wyrządza sporo szkód
  2. Kot bardzo długo nie wracał do domu, więc zmartwiony właściciel zaczął go szukać. Znalazł go w najbardziej nietypowym miejscu
  3. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  4. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  5. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

Źródło: tweetcat.net, royalcanin.pl

Poprzedni artykułPanna młoda tuż przed ceremonią zadzwoniła na lotnisko. Miała nietypową prośbę
Następny artykułBeata Kozidrak wyznała prawdę o operacjach plastycznych. „Ciało to mapa naszego życia.”
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.