Ukryta kamera bardzo często potrafi załatwić wiele spraw małżeńskich, które niekoniecznie wychodzą na dobre. Tak było w przypadku pewnej tureckiej dziennikarki Arzu Demirel Birinci, która po pewnym czasie zaczęła podejrzewać swojego męża o zdradę. Podejrzenia przerodziły się w pewność, kiedy jej pięcioletni synek powiedział – Kiedy ciebie nie ma, przychodzi tu inna kobieta. Dziennikarka po obejrzeniu wideo zdębiała. Okazało się, że kobietą, która przychodzi do ich domu jest… jej mąż.

Takiego przebiegu zdarzeń raczej się nie spodziewała. Przez jakiś czas pracująca dla jednej ze stacji telewizyjnych dziennikarka zauważała, że jej ubrania zaczęły znajdować się w innym miejscu. Uznała, że pod jej nieobecność obca kobieta grzebie w jej rzeczach. Prawda okazała się całkowicie inna. Ukryta kamera zarejestrowała wideo, w którym mąż Arzu chodzi w jej ciuchach po domu.

Ukryta kamera dziennikarka

Arzu Demirel Birinci dziennikarka pracująca dla tureckiej stacji telewizyjnej TRT zaczęła podejrzewać swojego małżonka o zdradę. Wszystko miało zacząć się w 2017 roku, kiedy wyjechał do Holandii w celach zawodowych. 

W rozmowie z tureckimi mediami Arzu Demirel Birinci opowiedziała o zaistniałej sytuacji:

– Od tamtej pory stał się strasznie dziwny, zwracał mało uwagi na mnie i nasze dziecko – mówiła dziennikarka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kobieta nabrała jeszcze większych podejrzeń, kiedy po jakimś czasie zaczęła znajdować w mieszkaniu swoje rzeczy w innych miejscach niż pierwotne. Od razu przyszło jej na myśl, że obca kobieta przebiera w jej ubraniach. Sprawa zrobiła się jeszcze ostrzejsza, kiedy jej synek powiedział do niej pewnego razu:

– Kiedy ciebie nie ma, przychodzi tu inna kobieta.

Dziennikarka nie namyślając się od razu postanowiła, że w celu znalezienia twardych dowodów zamontuje w mieszkaniu ukrytą kamerę. Kiedy zobaczyła nagranie, zaniemówiła.

  1. Wiśniewski o liderze Bayer Full: ”Pacjent rzeczywiście, jak włącza jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć”
  2. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę
  3. Nie żyje legendarny muzyk. Chorował na raka

Kto znajdował się na nagraniu?

Na nagraniu znajdował się mąż dziennikarki. Ku jej zdziwieniu nie był on w niczyim towarzystwie, jednak sprawa co najmniej dziwnie. Otóż inną kobietą, o której wspominał synek kobiety okazał się właśnie jej mąż.

Ukryta kamera nagrała, że podczas nieobecności dziennikarki w domu jej małżonek przebiera się w ciuchy prezenterki, którymi były różne sukienki, rajstopy, a także liczne peruki. Ciężko wytłumaczyć zachowanie jej męża.

Dziennikarka nie zastanawiając się długo postanowiła złożyć pozew o rozwód do sądu, a zdjęcia z ukrytej kamery umieściła w internecie, by skompromitować swojego małżonka. Jednocześnie złożyła wniosek do prokuratury o możliwość popełnienia przestępstwa, ponieważ uznała, że przez zachowanie jej byłego już męża mógł ucierpieć ich synek.

Mężczyzna nie pozostał obojętny kobiecie i również złożył pozew, oskarżając ją o nielegalne upublicznienie wizerunku. O sprawie zrobiło się bardzo głośno w tureckich mediach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ukryta kamera
fot. Newsflash/EuroPics/East News

Mąż dziennikarki przebierał się w ciuchy swojej żony.

Ukryta Kamera
fot. Newsflash/EuroPics/East News

Małżonka za pomocą ukrytej kamery nagrała jego zachowanie.

Ukryta kamera
fot. Newsflash/EuroPics/East News

Niedługo później złożyła pozew o rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: policja kordonem otoczyła sąd. Ludzie gromadzą się na środku ulicy
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. „Rolnik szuka żony”. Niewiarygodne doniesienia o Macieju, fani: ”związał się z dziennikarką TVP”
  4. Podejrzewała męża o zdradę. Pewnego dnia weszła do sypialni i spojrzała na lustro, od razu zalała się łzami
  5. Od lat nosiła gumkę na nadgarstku. Nie miała pojęcia, że to doprowadzi do tragedii
  6. Tak żyje Świerzyński. Własna stadnina, dorożki na każdą okazję i wielki jacht. Wypożyczenie bryczki do ślubu kosztuje krocie
  7. Adam Małysz został publicznie obrażany przez byłego trenera. Oskrażył go chciwość i oszustwo

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl