Ukryta kamera została zamontowana przez tego mężczyznę, ponieważ chciał się dowiedzieć, co nocami wyprawia jego pupil. Zastanawiał się, czy kot ma coś wspólnego z dręczącym go od jakiegoś czasu problemem. To, co okazało się dzięki nagraniu, bardzo go zaskoczyło. Właściciel zwierzaka nie mógł uwierzyć w to, co widzi. Spotkaliście się kiedyś z taki zachowaniem kota?

Kot, jak to kot, lubi chadzać własnymi ścieżkami. Ciężko poskromić jego ciekawość i chęć odkrywania świata na własną łapę, ale tym bardziej ciekawi nas: co robi nasz pupil, gdy my, nieświadomi niczego, śpimy. Ten mężczyzna zamontował w swojej sypialni ukrytą kamerę, by dowiedzieć się, co zwierzak wyprawia po nocach. Nie rozczarowało go to, co odkrył. 

Ukryta kamera pomogła poznać prawdę

Lomphonten Lomphontan, który wraz ze swoim kotem mieszka w Bangkoku, uwielbia swojego zwierzaka. Mieszka im się razem świetnie, mężczyzna nigdy nie mógł narzekać na zachowanie pupila. Jednak jakiś czas temu, zaczął zauważać w siebie problemy z oddychaniem w nocy. Nie miał pojęcia, z czego mogłoby się to wziąć. W dzień nie doświadczał takich trudności nigdy.

Żeby rozwiązać tę zagadkę, Lomphonten zamontował w swojej sypialni kamerę. I już niedługo tajemnica została rozwiana. Na klatkach z nagrania, które mężczyzna opublikował na swoim Facebooku, widzimy kota, który przychodzi w nocy do swojego pana. Gdy on śpi, kot najpierw mu się przygląda, a potem zaczyna szukać dla siebie wygodnej pozycji. Jak się okazuje — najwygodniej jest mu na twarzy Lomphontena. I problemy z oddychaniem od razu się wyjaśniły!

Czy kot kocha?

Kot kocha! Tylko okazuje miłość w sposoby, które mogą nie być oczywiste dla każdego człowieka, szczególnie tego, który jest bardziej przyzwyczajony do psiej mowy ciała. Kilka dowodów na to, że twój kot cię kocha to na przykład odsłanianie brzucha czy ocieranie się o ciebie głową. To pierwsze oznacza zaufanie, to drugie — że postrzega cię jak „swojego”. 

Okazuje się, że sposobem na okazanie przywiązania i zaufania jest również coś, co większość z nas uznałaby za przejaw raczej negatywnych uczuć. Jeśli twój kot przebywa z tobą w jednym pokoju i cały czas leży odwrócony do ciebie plecami, to wcale nie znaczy, że nie ma ochoty na ciebie patrzeć. Wręcz przeciwnie! Kot pokazuje ci, że ci ufa i wierzy, że będziesz pilnować jego bezpieczeństwa „na tyłach”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ukryta kamera
facebook.com/Boomzaaaaaa

Kotek chciał okazać miłość, niestety trochę utrudnił swojemu panu życie. 

ukryta kamera
facebook.com/Boomzaaaaaa

Ukryta kamera wyjaśniła, dlaczego mężczyzna nie mógł oddychać. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kotka została przygarnięta przez psy husky. Teraz zachowuje się zupełnie jak one
  2. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  3. Znalazł na ulicy maleńkie kocięta. Bez wahania oblał je kawą, internauci mu przyklaskują
  4. Niewiarygodne, skrzyżowali jamnika z chihuachą. Szczeniaki wyglądają przecudownie
Poprzedni artykułEwa Gawryluk bierze ślub? Aktorka pokazała się w 3 sukniach ślubnych
Następny artykułDostała w ramiona swojego nowo narodzonego syna. Zajrzała do jego buzi i była przerażona
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.