Ukryta kamera jest jednym z tych gadżetów, która na nikim nie pozostawi suchej nitki! Potrafi zarejestrować nawet najdrobniejsze szczegóły, które w normalnych warunkach byłyby niezauważone lub przeoczone. Dla wielu z nas tak byłoby właśnie najlepiej…. Tym razem też tak było! Dowiedz się co właściwie wydarzyło się przy basenie i dlaczego posiadanie monitoringu bywa zbawienne!

Kiedy nagranie uchwycone przez ukrytą kamerę bezpieczeństwa trafiło do sieci wywołało furrorę! Filmik w mgnieniu oka stał się prawdziwym hitem, który zobaczyło ponad 3 miliony osób! Okazuje się, że to, co się dzieje, gdy jesteśmy sami w domu, wcale nie musi zostać naszą słodką tajemnicą! Szczególnie jeśli zamontowany jest monitoring…

Ukryta kamera nie po raz pierwszy okazała się niezwykle przydatna

O przydatności ukrytej kamery szczególnie mocno przekonała się pewna zamożna rodzina. Sprawcą całego wydarzenia, o którym mówimy był Ludo… jednooki mops.

Ten leniwy i mało ruchliwy zwierzak oprócz spania, najbardziej ceni sobie wielogodzinne wylegiwanie się przy basenie swoich właścicieli. Pewnego dnia jednak przytrafił mu się incydent, o którym najprawdopodobniej nikt, nigdy miał się nie dowiedzieć. Niestety, na jego nieszczęście, całe zdarzenie zarejestrowała ukryta kamera.

Psiak rozbawił internautów do łez!

Przesłodki, lecz próżny zwierzak wiedzie niezwykle szczęśliwe życie. Posiada kochających właścicieli, cudowne mieszkanie no i przede wszystkim pokaźny basen, przy którym uwielbia spędzać długie godziny na wylegiwaniu się.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Filmik, który trafił do siedzi w mgnieniu oka został prawdziwym hitem. I nic dziwnego! Zobaczyć możemy na nim jak psiak podczas swojej drzemki nad wodą, zaczyna się przeciągać. Gwałtowne ruchy spowodowały, że czworonóg w półśnie zaczął się turlać i wpadł do basenu.

To, że wypadki zdarzają się nawet najlepszym, nikogo nie dziwi! Natomiast zwierzak musiał być w całkowitym szoku sytuacją, którą mu się przytrafiła.

Psy są świetnymi pływakami!

Na całe szczęście czworonogi, nawet te najbardziej leniwe, nie potrzebują lekcji pływania. Ich wrodzony odruch chodzenia w wodzie, przy każdym zamoczeniu pokazuje, że woda nie jest im straszna!

Tak też dzieje się w przypadku mopsów. Wiele z nich bardzo lubi wodę i chętnie spędza w niej czas. Co prawda naszego bohatera, niekoniecznie możemy zaliczyć do tego grona, ale w sytuacjach kryzysowych radzi sobie na medal!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ukryta kamera
www.twitter.com @stilesAMscott

Tak właśnie wygląda Ludo – jednooki, leniwy mops. Nie zapomnijmy dodać jeszcze, iż jest naprawdę przeuroczy.

ukryta kamera
kadr z filmu zamieszczonego na Twitterze @stilesAMscott

Ukryta kamera zarejestrowała brawurowe przeciągnięcie się zwierzaka, które zakończyło się pluśnięciem do basenu!


 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezdomny pies podszedł do panny młodej podczas ceremonii zaślubin. Z wycieńczenia zasnął na jej welonie
  2. Suczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych
  3. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  4. Pies podbiegł do księdza podczas mszy. Reakcja duchownego zaskoczyła wiernych
  5. Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic