Ukryta kamera może być bardzo przydatna, szczególnie gdy zastanawiamy się, co nasz pupil robi, będąc samemu. To nagranie wyjawiło, czym zajmuje się owczarek pod nieobecność pana. Nikt nie miał o tym pojęcia!

Nagranie pokazało, co owczarek robi, gdy tylko jego pan opuści dom i pójdzie do pracy. Nikt nie miał o tym pojęcia – wszyscy podejrzewali, że pies smacznie śpi i grzecznie czeka na powrót właściciela. Ukryta kamera ujawniła prawdę. 

Ukryta kamera wyjawiła, co robi pies, gdy jego pana nie ma w domu

Zapewne każdy z nas zastanawia się, co robi nasz psiak, pod naszą nieobecność. Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi ukryta kamera. Właściciele nie mieli pojęcia, że ich psiak robi coś takiego!

ukryta kamera
fot.Twitter

Ivar, bo tak nazywa się owczarek niemiecki, mieszka wspólnie z Krissą Wright oraz jej rodzicami. Mimo że psiak zawsze był bardzo grzeczny, jego rodzice zastanawiali się, co robi owczarek, gdy ich nie ma. Postanowili to sprawdzić. Ukryta kamera wyjawiła co dzieje się w domu pod ich nieobecność!

Z blatu kuchennego zaczęło znikać jedzenie

Kuchnia nagle zaczęła pustoszeć ze smakołyków pozostawianych na blacie. Rodzina nie podejrzewała Ivara o znikające jedzenie, jednak nie wiedzieli, co dokładnie się dzieje. Postanowili zainwestować w specjalny sprzęt do złapania złodzieja. To właśnie tata Krissy postanowił, że ukryta kamera będzie idealnym rozwiązaniem. Sprzęt wykrywał ruch i posiadał głośnik, co dało możliwość rozmowy z psem na odległość. Gdy tylko w pobliżu kamery coś zaczyna się poruszać, właściciel miał dostać powiadomienie na telefonie.

ukryta kamera
fot.Twitter

Wszystko stało się jasne. Telefon taty Krissy zabrzęczał, więc mężczyzna postanowił sprawdzić co dzieje się w jego domu. Złodziej został przyłapany na gorącym uczynku! Psiak postanowił, że czas na przekąskę. Wspiął się na blat i był gotowy zjeść pozostawiony tam bekon. Nagle usłyszał z telefonu głos swojego pana – dało mu to do myślenia i odpuścił sobie!

Ukryta kamera jest bardzo przydatna

Już nie raz pisaliśmy o tym, jak przydatna jest ukryta kamera. Jeśli ktoś z was również myślał o takim rozwiązaniu mamy dla was kilka możliwości. Oczywiście pierwszą z nich jest zakup specjalistycznej kamery, która wcale nie jest aż tak droga -ceny wahają się już od 100 zł do nawet paru tysięcy.

Oprócz zakupu sprzętu możecie pobrać także aplikację o nazwie Alfred, która pozwoli wam na zostawienie np. jednego telefonu komórkowego w domu, a zabranie drugiego ze sobą. Podobnie jak w przypadku tej rodziny, dostaniemy powiadomienie, jeśli kamera wykryje ruch i możemy mówić do naszego psa lub kota. To na pewno świetny sposób – i znacznie tańszy.

ZOBACZ FILMIK TUTAJ

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil potrzebuje ruchu? Powstała pierwsza siłownia dla kotów
  2. Schronisko to nie było miejsce dla niego. Piesek wyciągnął łapkę przez kraty do kobiety. Błagał o pomoc
  3. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  4. Kociątko wpadło do głębokiego rowu. Jego mama od razu rozpoczęła akcję ratunkową
  5. Facet z kotem to idealny kandydat na męża. Mamy na to 10 dowodów
  6. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  7. Kot śpi z Tobą w łóżku? Mamy dla Ciebie ważną informację
Poprzedni artykułZnany gwiazdor pokazał się z kochankiem. Mężczyzna jest od niego 45 lat młodszy
Następny artykułZnalazła w telefonie męża dowody na 8 zdrad. Zadzwoniła do każdej z kobiet, zareagowały natychmiast
Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.