Ula Chincz przeszła niezłą metamorfozę. Ostatnio zmieniła fryzurę – postawiła na piękny blond i bob. Wygląda w nich zupełnie jak księżna Diana, wystarczy spojrzeć na zdjęcia!

Popularność prezenterka zyskała najpierw dzięki pracy w TVP, a potem w TVN. Najbardziej spełnia się jednak na swoim wideoblogu „Ula Pedantula”. Swoim fankom udziela tam niezwykle trafnych rad.

Ula Chincz przeszła metamorfozę. Nowa fryzura zachwyci fanów?

Ula Chincz prócz pracy w telewizji spełnia się również w życiu prywatnym. Jest matką 11-letniego Ryszarda. Wychowuje chłopca wspólnie ze swoim mężem, którego poznała w klubie dla gejów.

Niedawno okazało się, że zaszła w ciążę po raz drugi. Przez długi czas ukrywała jednak tę wiadomość i dopiero na niedługo przed porodem pokazała zdjęcia, na których widać było jej duży brzuch. W listopadzie 2020 roku na świat przyszedł na świat drugi syn.

Od kilku miesięcy Chincz ma więc ręce pełne pracy. Musi zajmować się swoim nowo narodzonym Robertem, a przy tym znajdować jeszcze czas na nagrywanie odcinków wideobloga i pracę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przez cały czas stara się również utrzymywać kontakt z fanami. Już od jakiegoś czasy niektórzy mogli zobaczyć, że fryzura Chincz się zmieniła, ale dotąd nikt nie wiedział, jak bardzo. Dopiero ostatnie zdjęcie pokazało ją w pełnej krasie podczas układania włosów w nowy sposób.

Dzieeeń dobry! Co mają wspólnego sznurki, mydło i lokówka? To pierwszoplanowi bohaterowie mojego nowiutkiego wpisu na blogu, którym wracam do dawnej tradycji tzw. polecajek – napisała na Instagramie Chincz.

Fani chwalą Chincz. Twierdzą, że przypomina im księżną Dianę

Fani chętnie skomentowali tę wielką zmianę i zauważyli, że wideoblogerka wygląda jak postać niezwykle znana i kochana w Wielkiej Brytanii – chodzi o księżną Dianę.

Pani Ulo myślałam, że to Lady Di – pisała jedna z internautek.

Chyba trzeba podesłać Pani portfolio do osób odpowiedzialnych za casting do „The Crown”. Rola Lady Diany murowana – dodała inna.

Widać więc, że zachwyty były prawdziwe. Czy na następnym zdjęciu Ula Chincz zapozuje ze swoimi synami jak prawdziwa księżna?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Ula Pedantula (@ulapedantula)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [jastrzabpost.pl]