Ulice jednego z polskich miast dziś, wyglądają zupełnie inaczej. Pojawiły się na tych ogromy ludzi. Wszędzie unoszą się kłęby siwego, drapiącego dymu, a w tle słychać odgłosy syren. W Polsce dochodzi do porażających zdarzeń. Są wściekli. Jak się okazuje, wszystko się już zaczęło. Wygląda na to, że dla mieszkańców tego miasta, środa będzie wyjątkowo długim dniem. Nie mamy wątpliwości, policja wyjdzie na ulice.

W środę 30 września w jednym z polskich miast doszło do porażających zdarzeń, a to dopiero zaledwie początek całego zamieszania. Niestety, wszystko przed nami. Wszędzie widać było dym. Ludzie mają dość. Ulice Warszawy będą dziś wyglądały zupełnie inaczej. Wyjdą na nie setki, jak nie tysiące. Nie zabraknie policji. Wszystko już się zaczęło.

Ulice Warszawy. Protest rolników

Jak przekazuje portal wiadomoci.radiozet.pl, wszystko już się zaczęło. Od godziny 8.00 w centrum Warszawy dzieją się porażające rzeczy. Wszędzie było pełno dymu. Wściekli ludzie postanowili wyjść na ulice.

– Zaczynamy dzień strajkowy. Władza zadymiała nam rolnictwo. Nie widzimy tego co za kolejnym zakrętem. Ten dym to tylko chwila. Wyobraźcie sobie, że utrzymuje się codziennie – zapowiedział w środę rano Michał Kołodziejczak z AGROUnii.

– Dym spowił na chwilę centrum Warszawy. Rolnicy z AGROunii odpalili race na rondzie Dmowskiego w ramach protestu przeciwko ustawie o ochronie zwierząt – relacjonowała na Twitterze reporterka Radio Zet, Natalia Żyto, zamieszczając porażające zdjęcia i nagrania.

  1. Polskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Joanna. Cały kraj płacze „Jeszcze niedawno rozmawialiśmy Joasiu…”
  2. Emerycie, wiemy, o ile może wzrosnąć twoje świadczenie. Najubożsi będą załamani
  3. Pilne wiadomości TVN. Właśnie wydano żółte ostrzeżenie, może być bardzo niebezpiecznie

Protest rolników w Warszawie

Na środę 30 września działacze AGROunii w sprzeciwie wobec nowelizacji ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra zapowiedzieli protest w Warszawie. Choć zaczęli o wiele wcześniej, od puszczania rac dymnych, w samym środku miasta, to jeszcze nie koniec. Całość, pod hasłem: Strajk rolników! Obronimy polską wieś, ma odbyć się na pl. Trzech Krzyży.

Oczywiście protest oznacza też spore utrudnienia w ruchu i zamknięte ulice, na co muszą przygotować się mieszkańcy stolicy.

ZOBACZ ZDJĘCIA I NAGRANIA:

W sieci pojawiły się porażające nagrania z dzisiejszego poranka w Warszawie.

Reporterka Radio Zet relacjonowała przebieg zdarzeń.

30 września w Warszawie rozpoczął się protest rolników.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielu Polaków go uwielbiało, przykre wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław
  2. Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobie
  3. Zabił 11-letniego syna i popełnił samobójstwo. Zostawił list pożegnalny dla matki chłopca, treść paraliżuje
  4. Czy policjanci powinni dostać podwyżki? Jesteś za czy przeciw?
  5. Po 3 ciążach ważyła 108 kg. Wprowadziła prostą zmianę i teraz wygląda jak petarda, faceci nie mogą oderwać oczu
  6. Zdecydowali karać nie tylko za kominki. Za grillowanie i koszenie trawy też grożą ogromne mandaty

źródło: wiadomosci.radiozet.pl, Twitter

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.