Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Upiększyli Monikę Olejnik. Bardzo przesadzili, nie przypomina siebie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 01.10.2022 18:57

Upiększyli Monikę Olejnik. Bardzo przesadzili, nie przypomina siebie

Monika Olejnik
fot. TRICOLORS/East News

Najnowsze wydanie modowego kwartalnika „Fashion Magazine Polska” wywołało niemałe poruszenie. Na okładce pisma pojawiła się Monika Olejnik w odświętnej stylizacji. Największą uwagę przykuła jednak twarz dziennikarki. 

Monika Olejnik nieprzerwanie od lat spełnia się jako dziennikarka. Regularnie zachwyca swoją formą oraz nietuzinkowymi stylizacjami. Tym razem zdjęcie gwiazdy spotkało się z falą krytyki. Co się stało z twarzą Moniki?

Wyretuszowana Monika Olejnik

Monika Olejnik jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek, która swoją karierę rozpoczęła w latach 80. Początkowo spełniała się w radiowej „Trójce”, by następnie stać się jedną z najcenniejszych prowadzących w kraju. Powadzony przez nią program „Kropka nad i”, emitowany na TVN24, jest jednym z najchętniej oglądanych programów o tematyce politycznej.

Oprócz działalności medialnej Monika rozwija skrzydła w sporcie, któremu zawdzięcza smukłą i wyrzeźbioną sylwetkę. Wielokrotnie eksponowała swoją figurę w dopasowanych i przyciągających uwagę stylizacjach.

Tak było i tym razem, kiedy Monika Olejnik zapozowała do zdjęcia okładkowego kwartalnika „Fashion Magazine Polska”. Gwiazda zaprezentowała się w asymetrycznej, niebieskiej sukience z niebotycznie szerokimi rękawami.

Ponadto dziennikarka udzieliła szczerego wywiadu, a także zapozowała w innych strojach. Efekty współpracy Moniki z magazynem zobaczycie w jesiennym wydaniu „Fashion Magazine Polska”.

Monika Olejnik, ikona wolnych mediów jest bohaterką okładki jesiennego wydania „Fashion Magazine”. W obiektywie Piotra Porębskiego dziennikarka pojawia się w szalonych stylizacjach. W szczerym wywiadzie mówi Mai Handke między innymi o tym, dlaczego wolałaby iść do piekła niż do nieba — napisano na oficjalnym Instagramie pisma.

W sieci pojawiło się jednak mnóstwo krytycznych komentarzy, skupiających się na twarzy Moniki na okładkowym zdjęciu. Internauci twierdzą, że osoba przerabiająca zdjęcie przesadziła z retuszem, a dziennikarka zupełnie nie przypomina siebie. W komentarzach możemy przeczytać:

— Przecież na tej okładce nie ma Pani, tylko jakaś postać spod pędzla grafika, a szkoda, bo wygląda Pani świetnie i nie trzeba nic zmieniać.

— Pani Monika jest piękną kobietą, po co tyle retuszu?

— Grafik ewidentnie odleciał.

— To Pani na okładce? Trudno rozpoznać — czytamy w komentarzach na profilu dziennikarki.

Okładkę z Moniką Olejnik zobaczycie poniżej:


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Kayah nie zachwyciła. Piosenkarka wyraźnie nie była w formie
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”