Uroda Alexis z Dynastii w latach dziewięćdziesiątych przyciągała przez ekrany miliony telewidzów. Nic dziwnego, że to właśnie ona zrobiła największą karierę ze wszystkich gwiazd serialu. Co ciekawe, Joan Collins, która wcieliła się w rolę femme fatale, pomimo wieku w dalszym ciągu jest aktywna w mediach społecznościowych. Ciężko uwierzyć jak dziś wygląda uwielbiana przed laty gwiazda! 

Dla niektórych gwiazd czas postanowił się zatrzymać. Pomimo upływu lat, uroda Joan Collins w dalszym ciągu powala na kolana. Choć odtwórczyni roli Alexis ma 85 lat, zdecydowanie nie zwalnia tempa, a nowinki technologiczne nie stanowią dla niej żadnego problemu. Aktorka w dalszym ciągu prężnie udziela się w social mediach i występuje w serialach. Kobieta jest chodzącym dowodem na to, że wiek to tylko liczby, które nie mają odzwierciedlenia w życiu!

Uroda Joan Collins zwala z nóg

Joan Collins, czyli odtwórczyni roli Alexis w serialu Dynastia w ostatnim czasie postanowiła wrócić wspomnieniami do przeszłości. Na Instagramie 85-latki pojawiło się czarno-białe zdjęcie, wykonane przed laty. Kadr wywołał prawdziwe poruszenie wśród wiernych obserwatorów aktorki. 

Fotografia powstała w 1950 roku na jednej z francuskich plaż. Zobaczyć możemy na niej 17-letnią Joan Collins oraz jej 13-letnią siostrę Jackie, które pozują w skąpym bikini. Fanom naprawdę trudno było uwierzyć w wiek znajdujących się na zdjęciu sióstr. Ich zdaniem wyglądają znacznie dojrzalej! Patrząc na ten wakacyjny kadr, nie ulega wątpliwości, dlaczego Joan niewiele lat później została uznana za ideał kobiecości. 

Kim jest Joan Collins?

Joan Collins to angielska aktorka filmowa, która karierę w show-biznesie rozpoczęła w latach 50. Pozowała wówczas jako pin-up girl oraz grywała role w serialach klasy B. W 1954 roku postanowiła wyjechać do Ameryki. Swoją pierwszą ważną rolę odegrała w dramacie kostiumowym zatytułowanym Ziemia faraonów. W latach 60. zaczęła pojawiać się również w serialach telewizyjnych, Mission Impossible czy Star Trek, a to tylko nieliczne z hitowych produkcji, w których Joan wzięła udział.

Jednak dopiero rola Alexis, czyli prawdziwej femme fatale w serialu Dynastia przyniosła jej niebywałą popularność i rozgłos. Nie bez przyczyny w 1983 roku otrzymała Złoty Glob dla najlepszej roli kobiecej. Niewiele osób wie, ale Collins 5-krotnie wychodziła za mąż. 

Trzeba przyznać, że aktorka nadal wygląda fenomenalnie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Uroda
instagram.com @joancollinsdbe

Dla Collins czas postanowił się zatrzymać.

Uroda
instagram.com @joancollinsdbe

Uroda aktorki zawsze powalała na kolana.

East News

Aktorka w dalszym ciągu prężnie korzysta z social mediów, a do tego powala stylem i urodą! 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  2. Małgorzata Kożuchowska jest nie do rozpoznania. Wygląda jak zupełnie inna osoba
  3. Nastolatka trafiła do szpitala z niewiarygodnego powodu. Nawet lekarze byli bezradni, śmiać się, czy płakać?

Źródło: radiozet.pl

 

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.