Uroda tej pani jest naprawdę wyjątkowa! Mimo skończonych 71 lat Vera Wang wygląda o co najmniej 40 lat młodziej. Jaki jest sekret jej nieprzemijającej młodości? Internauci wciąż zadają sobie to pytanie, spoglądając na zdjęcia projektantki. Ciężko uwierzyć, że czas tak łagodnie się z nią obchodzi. To istny cud, który zdarzył się naprawdę!

Vera Wang robi furorę w sieci za sprawą swojej zjawiskowej urody. Projektantka skończyła 71 lat, a wygląda na ponad 20. Niektórzy nawet dają jej maksymalnie 20. Niezwykła Chinka cieszy się figurą modelki i wzorową kondycją. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej formy!

Uroda Very Wang zadziwia cały świat 

Vera Wang jest znana przede wszystkim ze swojego zamiłowania do mody. Od lat mieszka w Nowym Yorku i to właśnie tam spełnia się w roli projektantki.

Przez 6 lat pracowała dla amerykańskiego magazynu Vogue, jednak zrezygnowała, po tym jak posadę redaktor naczelnej objęła Anna Wintour. Po tym jak zrezygnowała z pracy w renomowanym czasopiśmie, rozpoczęła pracę dla Ralpha Laurena. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wang była wielokrotnie nagradzana za swoje zasługi na polu mody. Jednak nie tylko one przyczyniły się do jej światowej sławy. Znana projektantka cieszy się zjawiskową urodą, która od lat się nie zmienia. Dla Very Wang, czas jakby się zatrzymał, kobieta mimo 71 lat, wygląda fenomenalnie. 

Vera Wang mimo 71 lat wygląda na 20

Chyba każda kobieta marzy o tym, aby zachować swoją młodość już na wieczność. Niestety, eliksir zatrzymujący czas nie istnieje, chociaż spoglądając na Verę Wang, trudno oprzeć się wrażeniu, że być może jest inaczej. Światowej sławy projektantka może pochwalić się idealnymi kształtami, szczupłą i zgrabną sylwetką, a przy tym nienagannym gustem. Wang dobrze wie jak wyeksponować swoje atuty! 

Mieszkanka Nowego Jorku udowodniła, że wiek to tylko liczba, a my mamy wpływ na to, jak wyglądamy. Widać, że Wang regularnie uprawia sport i z pewnością dobrze się odżywia. Jej buzia promienieje, a sześciopak na brzuchu mówi sam za siebie. 

Gratulujemy świetnej formy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

uroda
instagram.com/verawang/

Znana projektantka mody skończyła właśnie 71 lat, a wygląda na 20. 

uroda
instagram.com/verawang/

Uroda Very Wang jest powalająca. Powiedzielibyście, że ma 71 lat?

uroda
instagram.com/verawang/?hl=pl

Internauci nie ukrywają zachwytu. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Podczas meczu z Hiszpanią Morawiecki przekazał wieści o pożarze. Wojewódzki Sztab Kryzysowy w działaniu
  2. Eksperci nie polecają gotowania rosołu na udkach z kurczaka
  3. Rodzice nie widzą nic złego w tym, że ich dzieci kąpią się w miejskich fontannach. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: plotek.pl, wikipedia.org

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.