Uroda aktorki w latach 90. wywoływała zachwyt i westchnienia mężczyzn na całym świecie. Z kolei kobiety dokładały wszelkich starań, aby chociaż w niewielkim stopniu móc dorównać ikonie kobiecości i wrodzonego wdzięku. Dziś ma 51 lat i w dalszym ciągu olśniewa. Nie bez przyczyny przed laty rozpalała męskie serca w jednym z najpopularniejszych seriali. 

Aktorka o jasnych włosach i błękitnym spojrzeniu w latach 90. była jedną z najbardziej pożądanych kobiet. Obok jej powalającej urody nie sposób było przejść obojętnie. Niebywałą sławę i ogólnoświatową rozpoznawalność zapewniła jej rola uwodzicielskiej i niezwykle ponętniej ratowniczki w hicie Słoneczny Patrol. Wcześniej występowała głównie w niskobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Okazuje się, że jej uroda wciąż powala na kolana.

Uroda Eriki Eleniak powalała na kolana 

Erika Eleniak niebywałą rozpoznawalność zyskała dzięki roli Shauni McClain Kramer w uwielbianym w latach 90 serialu Słoneczny Patrol. Mimo że reżyserzy przez dłuższy czas nie potrafili wydobyć z niej talentu aktorskiego, każdy z nich zachwycał się jej wyglądem i kobiecymi, pełnymi kształtami. Przypomnijmy, że po raz pierwszy swoje umiejętności artystyczne zaprezentowała w filmie E.T. the Extra-Terrestrial, wtedy jednak nikt nie zwrócił na nią uwagi. 

Nie bez przyczyny pojawiła się w pikantnej i odważnej sesji dla magazynu Playboy. Niemalże natychmiast otrzymała propozycję zagrania w serialu telewizyjnym Baywatch, z którym związana była w latach 1989-1992 roku. 

  1. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał
  2. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wielką miłością Pawła Królikowskiego. Aktor zakochał się od pierwszego wejrzenia

Erika Eleniak dziś

Erika Eleniak dziś ma 51 lat i w dalszym ciągu zachwyca wyglądem. Wszystko wskazuje na to, że dla amerykańskiej aktorki czas postanowił stanąć w miejscu. Pomimo upływu lat oderwanie od niej wzroku wydaje się czymś zupełnie niemożliwymAż trudno uwierzyć w to, że aktorka przez dugi czas zmagała się z poważnymi problemami dotyczącymi swojego wyglądu.

W 2006 roku z powodu nadwagi zdecydowała się na wzięcie udziału w programie Celebrity Fit Club, gdzie dwie ścierające się ze sobą drużyny, próbowały zrzucić zbędne kilogramy. Jak dziś wygląda aktorka? Jej wygląd w dalszym ciągu zachwyca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Uroda
facebook.com @Erika Eleniak Fans

Uroda aktorki w latach 90 przyciągała przed telewizory tłumy mężczyzn. 

Uroda
facebook.com @Erika Eleniak Fans

Aktorka ma 51 lat i w dalszym ciągu zachwyca.

Uroda
facebook.com @Erika Eleniak Fans

Czas postanowił się dla niej zatrzymać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lekarze nie chcieli zakwalifikować jej do przeszczepu. Wszystko przez bardzo rzadkie schorzenie
  2. 249 Polaków nie wpuszczono do samolotu. Banalny błąd, każdy powinien uważać na jeden szczegół
  3. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

Źródło: teleshow.wp.pl

Poprzedni artykułTVN zrobił z niej gwiazdę. 7 lat temu wygrała „X-Factora” i zniknęła. Klaudia Gawor powraca
Następny artykułAndrzej Grabowski zakochany. Tygodnik ujawnił, kim jest 30 lat młodsza kobieta
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.