Uroda pięknej blondynki była przez lata punktem odniesienia w Hollywood. Gwiazda miała ostatnio sporo kłopotów zdrowotnych, co odbiło się na jej wyglądzie. Fani aktorki są zaniepokojeni… zwłaszcza po zobaczeniu jej ostatnich zdjęć.

Sharon Stone i jej zjawiskowa uroda stworzyły pewien kanon w historii kinematografii. Jej rola w Nagim Instynkcie sprawiła, że aktorka stała się synonimem seksapilu. Zdjęcia, które niedawno przedostały się do sieci, sprawiły, że pojawiły się głosy, że ze zdrowiem gwiazdy jest coś nie tak. Czy Sharon Stone jest chora?

Sharon Stone miała udar mózgu

Sharon Stone u szczytu swojej kariery aktorskiej przeżyła prawdziwy dramat. Był rok 2001, gdy gwiazda trafiła do szpitala. Aktorka dostała udaru mózgu w wieku 43 lat! Ikona Hollywood bardzo długo dochodziła do siebie. Jak donosi viva.pl, Sharon przeżyła śmierć kliniczną, a powrót do pełnej sprawności zajął jej wiele lat.

– Jestem wdzięczna firmie Dior, że dała mi wtedy kontrakt reklamowy. Musiałam wziąć drugą hipotekę na dom. Straciłam wszystko, co miałam i wypadłam z show-biznesu. Ja miałam udar, a księżna Diana zmarła. Obie zostałyśmy zapomniane – możemy przeczytać w wypowiedzi aktorki w materiale variety.com

Po latach aktorka w końcu wróciła do zdrowia i znów wyglądała zjawiskowo. Najnowsze zdjęcia aktorki dostarczyły jednak pożywki tabloidom, które sugerują, że jej obecna uroda jest symptomem złego stanu zdrowia.

Uroda przemija?

Paparazzi sfotografowali aktorkę gdy udała się do salonu piękności. Sharon Stone na zdjęciach jest bardzo chuda. Obrazu dopełnia strój gwiazdy. Sharon ubrana po domowemu – rozchodzone klapki, sportowe spodenki i obszerna bluzka sprawiają wrażenie, jakby aktorka dopiero wstała z łóżka. Na nogach Sharon Stone widoczne są natomiast liczne siniaki.

Uroda osób publicznych stanowi dobrą pożywkę dla mediów. Warto jednak zadać sobie kilka pytań. Czy do salonu piękności należy iść w pełnym makijażu? To trochę jak wozić drewno do lasu…

Siniaków można nabawić się w rozmaity sposób. Posiadanie ich nie musi świadczyć o złym stanie zdrowia – najłatwiej nabić sobie guza podczas uprawiania sportu.

Sharon Stone w marcu skończyła 61 lat. Wiele osób chciałoby wyglądać jak ona w tym wieku – szczególnie po przebyciu udaru mózgu. Mamy nadzieję, że aktorka czuje się dobrze.

ZDJĘCIA AKTORKI MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

sharon stone
instagram.com/sharonstone

Aktorka ma do siebie dystans i na swoim Instagramie również pokazuje się bez makijażu.

 
instagram.com/sharonstone

Aktorka zwyczajnie wygląda na swój wiek.

uroda
instagram.com/sharonstone

Aktorka na zdjęciu z mamą. Obie wyglądają wspaniale.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

Źródło: viva.pl, variety.com

Poprzedni artykułPrezenterka telewizyjnego hitu oskarżona o dotkliwe pobicie partnera. W ostatniej chwili wezwał pomoc
Następny artykułUwielbiany aktor prawie zginął podczas kręcenia nowego filmu. Trafił do szpitala
Redaktor działu show-bieznes w Lelum.pl. Student amerykanistyki, który kocha pisać, szczególnie krótkie formy. Dziennikarstwo to jego pierwsze zajęcie w życiu - wbrew przysłowiu o wchodzeniu do tej samej rzeki postanowił wrócić do tego, co lubi najbardziej. Jego ulubione gwiazdy to Krzysztof Krawczyk, Michał Szpak i Danny DeVito. Prywatnie lubi piłkę nożną, filozofię i gotowanie.