Urodziła w wieku, w którym kobiety częściej doczekują się wnuków, niż kolejnych pociech. Na szczęście znana aktorka i jej mała księżniczka zupełnie nie przejmują się tym, co myślą o nich hejterzy. Gwiazda pokazała zdjęcie słodkiej córeczki. Jak się czuje mama i dziewczynka? Tą historią żyły media w całym kraju!

W ostatnich latach wiek kobiet, które decydują się na pierwsze dziecko, zdecydowanie wzrósł. Mimo to historie matek, które zaszły w ciążę już po pięćdziesiątce, wciąż budzą wiele emocji i kontrowersji. Nie inaczej było, kiedy pewna światowej sławy aktorka urodziła swoją córkę po… pięćdziesiątych piątych urodzinach. Dziewczynka skończy w czerwcu już rok! Co słychać u nich obu? Będziecie absolutnie zauroczeni słodkimi zdjęciami!

Urodziła w wieku pięćdziesięciu pięciu lat. Jak się czuje?

Im kobieta jest starsza, z tym większym ryzykiem wiąże się jej ciąża. Wzrasta m.in. ryzyko chorób, z czym muszą liczyć się już nawet panie przed czterdziestką, a co dopiero ponad pięćdziesięcioletnie.

Na szczęście Brigitte Nielsen urodziła córeczkę bez komplikacji i problemów. Gwiazda nie ukrywała, że chociaż musiała na siebie bardzo uważać, pojawienie się najmłodszej pociechy przyniosło wiele radości jej i całej rodzinie. 22 czerwca 2018 roku przyszła na świat mała Frida.

Szczęśliwa mama regularnie publikuje zdjęcia z córeczką w social mediach. Jednak zawsze pilnuje, by na żadnej z fotografii nie było widać zbyt wyraźnie twarzy Fridy. Jest ona pierwszą dziewczynką w swojej rodzinie – Brigitte Nielsen ma już czterech synów, którzy przyszli na świat w jej poprzednich związkach.

Z kim jest Brigitte Nielsen?

Ojcem małej Fridy jest Mattia Dessì, były model oraz producent filmowy. Para wzięła ślub dziesięć lat wcześniej. Zakochanych dzieli piętnastoletnia różnica wieku. Brigitte Nielsen zapewniła, że narodziny wspólnego dziecka tylko wzmocniły ich związek.

Jesteśmy szczęśliwi, że pojawiła się w naszym życiu piękna dziewczynka. To była długa, pełna wysiłku droga. Jeszcze nigdy nie kochaliśmy się tak jak teraz – cytuje aktorkę pomponik.pl.

Brigitte Nielsen osobiście poinformowała opinię publiczną o ciąży. Gwiazda zrobiła to za pośrednictwem social mediów. Opublikowała na nich krótką informację, z której wynikało, że lada moment ich rodzina się powiększy.

Wiedzieliście, że Brigitte Nielsen urodziła swoją najmłodszą pociechę w wieku pięćdziesięciu pięciu lat? Życzymy wszystkiego najlepszego dla mamy i córki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

urodziła
fot. instagram.com @realbrigittenielsen

Brigitte Nielsen urodziła najmłodsze dziecko w wieku pięćdziesięciu pięciu lat.

urodziła
fot. instagram.com @realbrigittenielsen

To pierwsza córka gwiazdy, która ma już czterech synów z poprzednich związków.

urodziła
fot. instagram.com @realbrigittenielsen

Brigitte Nielsen poinformowała o ciąży za pośrednictwem social mediów.

urodziła
fot. instagram.com @realbrigittenielsen

Urodziła w wieku, który dla wielu osób był wielkim zaskoczeniem.

urodziła
fot. instagram.com @realbrigittenielsen

Spójrzcie tylko na to urocze zdjęcie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy myśleli, że sparaliżowany pies nadaje się tylko do uśpienia. Wtedy zdarzył się cud
  2. Marcelina Zawadzka rozstała się z byłym chłopakiem w atmosferze rasistowskiego skandalu. To znany sportowiec
  3. Za chuda, za gruba. Za wysoka, za niska. Dla ludzi nigdy nie będziesz idealna, więc po prostu bądź sobą
  4. Majka Jeżowska choruje na nieuleczalną chorobę. Zdradziła, że drastycznie schudła i trzęsły jej się ręce
  5. Meryl Streep wyznała „Nie jestem od tego, żeby każdy mnie lubił. Wystarczy mi garstka prawdziwych osób, z prawdziwym charakterem”

źródła: pomponik.pl, pl.wikipedia.org

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.