W lutym 2018 roku urodziła się dziewczynka bez czaszki. Operacja i leczenie to bardzo droga sprawa. Jej rodzice sprzedali już dom, wciąż brakuje im pieniędzy.

Mała dziewczynka nie ma części czaszki, a lekarze uważają, że nie posiada również części mózgu. Pierwsze tygodnie swojego życia spędziła w szpitalu.Teraz zajmują się nią rodzice. Sprzedali dom, aby uzbierać pieniądze na operacje i leczenie. Pieniędzy wciąż brakuje.

Zdesperowana matka

Choroba, która przytrafiła się dziewczynce, jest skrajnie rzadka. Przypadłość małej Ah jest bardzo poważna. Mimo, że dziewczynka urodziła się bez czaszki, a właściwie bez jej części lekarze zapewniają, że jest w stanie żyć.

– Od samego początku, od momentu narodzin wiedziałam, że coś jest nie tak z moim dzieckiem. Później już tylko płakałam przez wiele dni i wiele nocy. Błagałam ludzi o pieniądze. Moja córka nie ma innych problemów zdrowotnych, ale potrzebuje specjalistycznej opieki i wielu operacji. Jesteśmy biedni, ale zrobimy wszystko, aby jej pomóc… Nasza jedyną szansą na tę chwilę jest zagraniczne leczenie – tłumaczy matka dziecka.

Rodzice nie dają za wygraną. Robią wszystko, żeby uratować swoje dziecko. Sprzedanie domu niestety nie wystarczy, aby uratować córkę. Potrzebne jest jeszcze więcej pieniędzy.

chore dziecko
screen youtube
chore dziecko
screen youtube
chore dziecko
screen youtube

ZOBACZ TEŻ:

  1. Puławy: ta kotka jest bohaterką. Uratowała życie całej rodziny
  2. Nowy znak drogowy. Bardzo surowe kary za jego nieprzestrzeganie
  3. Nowa gwiazda Instagrama! Bez wstydu pokazuje swoje seksowne ciało