Urszula: mąż gwiazdy był dla niej całym światem. Niestety, mężczyzna zmarł w 2001 roku, chwilę przed tym, jak mieli rozpocząć nowy rozdział w życiu i przeprowadzić się do dopiero co wybudowanego domu. Długo walczył ze złośliwym nowotworem — niestety, choroba okazała się zbyt poważna. Piosenkarka nie mogła się pozbierać po tragedii: Mama i siostra bardzo się o mnie bały, wyznaje. 

To jedno z najtrudniejszych — jeśli nie najtrudniejsze — doświadczeń w życiu popularnej piosenkarki. Gwiazda straciła ukochanego mężczyznę, z którym doczekała się dziecka i planowała wspólną przyszłość. Nieszczęście spadło na nią niespodziewanie i miało ciągnąć się przez kolejne lata. Urszula: mąż był jej partnerem zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. Mimo że jego stan zdrowia stawał się coraz bardziej poważny, małżonkowie niemal do samego końca wierzyli, że nowotwór ustąpi. Artystka wyjawiła, co działo się z ukochanym w ostatnich chwilach życia.

Urszula: mąż gwiazdy zmarł na nowotwór. Jak to przeżyła?

Urszula i Stanisław Zybowski poznali się w 1985 roku, a już dwa lata później na świat przyszedł ich ukochany syn Piotr. Byli parą przez siedem lat, zanim ostatecznie wzięli ślub. Stanowili zgrany duet zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Fakt.pl podaje, że to właśnie Zybowski stał za największymi hitami artystki. 

Małżonkowie zdecydowali się na budowę wspólnego domu. Niestety, Stanisławowi Zybowskiemu nie było dane zamieszkać w ich wymarzonym gniazdku — w 1998 roku mężczyzna zaczął chorować na nowotwór. Urszula: mąż gwiazdy nie zamierzał poddać się bez walki. Muzyk i żona mieli nadzieję, że lekarzom ostatecznie uda się uratować jego życie.

Niestety, nowotwór okazał się na tyle zaawansowany, że ukochany Urszuli zmarł. Gwiazda była obecna przy Zybowskim do samego końca — również w ostatnich chwilach. Cierpienie wdowy okazało się tak wielkie, że jej matka i siostra obawiały się, żeby kobiecie nie stała się żadna krzywda. 

— Trzymałam go za rękę. Nagle poczułam w sobie całą jego energię. I już wiedziałam, że odszedł… […]  Mama i siostra bardzo się o mnie bały — wspominała piosenkarka na łamach magazynu Twoje Imperium

Z kim jest Urszula?

Na szczęście ostatecznie Urszula zdołała pogodzić się ze śmiercią ukochanego męża, a nawet ułożyć sobie życie u boku kolejnego mężczyzny. Jej drugim wybrankiem został menadżer Tomasz Kujawski, ojciec młodszego syna piosenkarki, Szymona. 

Jak podaje fakt.pl, małżeństwo Tomasza Kujawskiego i Urszuli nie zawsze było sielanką. Menadżer gwiazdy zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Na szczęście przy wsparciu ukochanej mężczyzna zdecydował się wziąć udział w terapii odwykowej. Razem przezwyciężyli trudne chwile i do dziś pozostają zgodną i udaną parą. 

Urszula: mąż gwiazdy odszedł po trzech latach cierpień. Na szczęście piosenkarka zdołała wyjść z żałoby i na nowo odnaleźć szczęście. 

ZOBACZ ZDJĘCIA URSZULI:

urszula: mąż
fot. screen z youtube.com Uwaga! TVN

Urszula doświadczyła w życiu wielkiej tragedii. 

urszula: mąż
fot. screen z youtube.com W pierwszym rzędzie

Ukochany mąż piosenkarki odszedł po ciężkiej chorobie. 

urszula: mąż
fot. screen z youtube.com Polskie Radio

Urszula: mąż zmarł, trzymając ją za rękę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Kożuchowska zagrała w dramacie z międzynarodową obsadą. Muzykę skomponował sam Jan A.P. Kaczmarek
  2. Grzegorz Markowski ma nieślubne dziecko? Niezwykłe wyznanie Patrycji Markowskiej w „Fakcie”
  3. Makijaż glow – jak wykonać? Glow make up krok po kroku
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

źródła: pl.wikipedia.org, fakt.pl, Twoje Imperium

Poprzedni artykułJoanna Koroniewska skrytykowana za karmienie piersią półtorarocznej córki. „Zajmijmy się w końcu SWOIM życiem”
Następny artykułCzym zastąpić chleb? 8 zdrowych alternatyw dla pieczywa
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.