Mieszkańcy jednego z rosyjskich osiedli przechadzając się chodnikiem, słyszeli pisk dobiegający spod kostki brukowej. Kiedy zaczęto zdejmować poszczególne elementy chodnika, ich oczom ukazało się żywe stworzenie. Nagranie z akcji ratunkowej psa pojawiło się w sieci.

Budowlańcy, którzy zajmowali się pracami renowacyjnymi na jednym z rosyjskich osiedli, dokonali zdumiewającego odkrycia. Pod chodnikiem uwięziony był pies.

Niebywałe odkrycie pod chodnikiem

Budowlańcy, którzy pracowali na jednym z rosyjskich osiedli, nie mieli pojęcia, co kryje się pod chodnikiem. Przechadzając się nieopodal bloków, usłyszeli dziwny hałas i postanowili sprawdzić, co kryje się pod kostką brukową.

Mieszkańcy wspomnianego osiedla już niejednokrotnie słyszeli hałasy, jednak nie byli w stanie zlokalizować ich źródła. Obawiali się również zniszczenia świeżo położonej kostki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pracownicy jednak postanowili sprawdzić, co kryje się pod chodnikiem. Wszystko zostało uwiecznione na krótkim nagraniu, które udostępniono w sieci. Oglądając materiał wideo wyraźnie widać, jak jeden z mężczyzn po kolei ściąga kostkę z chodnika, następnie zaczyna przekopywać się przez warstwę piasku.

W pewnym momencie oczom zgromadzonych ukazują się błyszczące ślepia wynurzające się z mroku. Po chwili na powierzchni pojawia się przestraszony piesek.

Nie wiadomo, w jaki sposób malec znalazł się w tamtym miejscu i jak długo w nim przebywał. Na szczęście zwierzak został bezpiecznie wyciągnięty z dziury w chodniku. Po jego zachowaniu widać, że jest uradowany i wdzięczny. Zapraszamy do obejrzenia poruszającego materiału.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

Źródło: YouTube.com

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.