Przez wiele lat związana była ze stacją TVN, teraz nieoczekiwanie ogłosiła koniec współpracy. Doceniana dziennikarka Daria Górka zwróciła się wprost do widzów w pożegnalnym poście. Do ostatniej chwili milczała na ten temat. 

Daria Górka odchodzi z  TVN — ta informacja lotem błyskawicy obiegła media. Doceniana i utalentowana dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie post, w którym powiadomiła zdumionych fanów o swojej decyzji, która miała zapaść już jakiś czas temu.

Po latach opuszcza TVN. Daria Górka do ostatniej chwili milczała w tej sprawie

Dziennikarka związana była ze stacją od 8 lat. Przygotowywała reportaże do programu TVN24 „Czarno na białym”, była autorką cyklu „Za zamkniętymi drzwiami” oraz książki „Aż do śmierci. Prawdziwe historie przemocy domowej”. Za materiał o profesorze Chazanie została wyróżniona nagrodą im. Dariusza Kmiecika. Prowadziła także wydania w TVN24 BiS.

Widzowie zapamiętali ją z relacji i wejść na żywo i cenili za profesjonalizm. Piękna blondynka W 2018 roku pod czujnym spojrzeniem mediów wzięła ślub ze swoim wieloletnym partnerem, a rok później powitała na świecie córeczkę. Nie spodziewaliśmy się, że gdy znów zrobi się o niej głośno, wieść będzie miała tak przykry kontekst.

Z pożegnalnego wpisu, który pojawił się na jej Instagramie w środowe południe wynika, że Daria Górka podjęła decyzję już jakiś czas temu, natomiast do ostatniej chwili trzymała język za zębami. Można odnieść wrażenie, że nie chciała rozgłosu w tej sprawie. Post o zagadkowym początku wywołał falę komentarzy.

– Nieczęsto rzuca się prace, którą się kocha. Dlatego wybaczcie mi, że tak długo na ten temat milczałam. Nie było też oficjalnych maili, podziękowań i pożegnań, ale podziękować chcę… Za 8,5 roku mojej pracy w TVN24, za szkołę zawodu i życia, za wszystko, czego się nauczyłam i wszystkim, którzy sprawili, że dziennikarstwo to moja grupa krwi. Grupy krwi nie zmieniam. Obiecuję. Ciąg dalszy nastąpi – czytamy.

Na razie nie wiemy, jak potoczy się dalsza współpraca, ani co stało za tą nieoczekiwaną zmianą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Eska, O2, RadioZET, Wirtualne Media

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl