Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiana uczestniczka „Rolnik szuka żony” urodziła. Gratulacjom nie ma końca
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 25.05.2021 00:27

Uwielbiana uczestniczka „Rolnik szuka żony” urodziła. Gratulacjom nie ma końca

Agnieszka Włodarczyk
fot. Lelum.pl

Uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” została mamą. Gratulacje napływają z całej Polski. Jako pierwsi radosne nowiny przekazali producenci show.

Do programu „Rolnik szuka żony” z każdą edycją zgłasza się coraz więcej pań. W przypadku siódmego sezonu była to Magda, która początkowo na swoje gospodarstwo zaprosiła trzech kandydatów, jednak żaden z nich nie okazał się być tym jedyny.

Kiedy Magda ponownie przejrzała listy od kandydatów, to trafiła na wiadomość przesłaną przez Kubę. Wtedy też uczestniczka postanowiła dać miłości jeszcze jedną szansę i był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Magda z „Rolnik szuka żony” urodziła dziecko

Para jest ze sobą już kilka miesięcy i wygląda na to, że ich związek naprawdę się układa. Co więcej, Kuba nawet oświadczył się Magdzie i teraz planują swój ślub.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co ciekawe, podczas świątecznego odcinku specjalnego, wielu widzów zaczęło sugerować, że Magda jest chyba w ciąży, jednak uczestniczka show nie potwierdzała tych spekulacji. Teraz wiemy już, że były one jak najbardziej trafne.

Jednak pod wcześniejszymi zdjęciami Magdy pojawiły się komentarze, że para będzie miała najprawdopodobniej córeczkę. W tym wypadku intuicja zawiodła internautów, ponieważ na świat przyszedł chłopiec.

Informacja o narodzinach malca pojawiła się na oficjalnym profilu instagramowym programu.

To są nasze ulubione posty! Z przyjemnością informujemy, że nasza rolnicza rodzina się powiększyła. Tym razem za sprawą Magdalena z »Rolnik szuka żony« 7 i Kuby, którzy właśnie świętują narodziny swojego syna – Marcelka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a Marcelka serdecznie witamy! – czytamy.

Pod wpisem pojawiła się cała masa wiadomości z gratulacjami, które napływają z całej Polski. Widać po nich, że fani Magdy i Kuby są równie podekscytowani narodzinami Marcelka, co jego rodzice.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: onet.pl