Uzależnienie to poważny problem dotykający wielu ludzi. Znana aktorka musiała się z nim zmagać przez długi czas, ale teraz może podzielić się znakomitą wiadomością. „Od 20 lat jestem czysta” wyznała.

Legendarna aktorka opowiedziała o tym jak dotknęło ją uzależnienie i o swojej walce o trzeźwość. Przerwała milczenie na temat tego problemu i wyznała, że była na odwyku, a od 20 lat jest czysta. Odważna gwiazda nie bała się szczerego wyznania na wizji. 

Odważne słowa aktorki

Jamie Lee Curtis już wiele lat króluje na ekranie. Jest córką  Janet Leigh oraz Tony’ego Curtisa, którzy byli jednymi z najbardziej uwielbianymi aktorami złotej ery Hollywood. Sama Jamie Lee Curtis zasłynęła rolami w horrorze Halloween, komedii Rybka zwana Wandą oraz Prawdziwych kłamstwach u boku  Arnolda Schwarzeneggera.

Teraz w rozmowie z Variety opowiedziała o swojej walce z uzależnieniem. Pierwszy raz zdała sobie sprawę ze swojego problemu w 1998 roku, kiedy po kryjomu chciała połknąć pięć tabletek przeciwbólowych. Została nakryta przez przyjaciółkę, która postawiła ją do pionu.

— To był pierwszy tak wielki, szokujący moment, kiedy uświadomiłam sobie, że ktoś to widzi. To nie był już sekret — powiedziała w wywiadzie aktorka.

uzależnienie
fot. instagram.com/curtisleejamie

Jamie Lee Curtis: uzależnienie

Teraz od 20 lat Jamie Lee Curtis nie polega już na tabletkach przeciwbólowych. Aktorka rozpoczęła leczenie. Stawiła również czoła kolejnemu problemowi, którym było uzależnienie od alkoholu. 

Jamie Lee Curtis wyznała również, że raz zażyła kokainy razem ze swoim… ojcem, gwiazdorem Tonym Curtisem. 

— Zrywam z cyklem, który zniszczył życie pokoleń w mojej rodzinie — powiedziała magazynowi People.Trzeźwość pozostaje moim największym osiągnięciem… większym niż mój mąż, większym niż oboje moich dzieci i większym niż jakakolwiek praca, sukces, porażka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

uzależnienie
fot. instagram.com/curtisleejamie

Aktorka długo cierpiała przez uzależnienie.

uzależnienie
fot. instagram.com/curtisleejamie

Jamie Lee Curtis wyznała, że od 20 lat jest czysta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Legendarna aktorka trafiła do szpitala. Media donoszą, że jej stan jest ciężki
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułZrobił już 10 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak Azjata. Długo szukał chirurga, który by się tego podjął
Następny artykułZaufanie w związku. 10 wskazówek jak je zbudować i pielęgnować
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.